Як вибрати професію дитині.

У сучасному світі перед дітьми розкривається величезна кількість можливостей і перспектив, і у кожної дитини є вибір, ким він захоче стати в майбутньому. Кожен батько мріє, щоб дитина домігся в житті чогось вартого і значимого, і турбується про те, чи зможе в майбутньому їх малюк влаштувати своє життя і знайти вдалу і цікаву роботу. Саме тому, сьогодні все більше батьків приділяють увагу профорієнтації дітей, яка дозволяє визначити, до чого тягнеться дитина, що його цікавить, яке майбутнє він бачить попереду.
Інструкція
1
Не здійснюйте масової помилку - не вибирайте майбутнє своїх дітей за них. Ваші діти - це не об'єкт для виконання ваших нездійснених мрій. Дайте дитині можливість вибрати свій шлях самостійно, прислухайтеся до його думки, щоб зрозуміти, що він хоче отримати від життя, і ким хоче стати.
2
Не змушуйте дитину йти по тому шляху, який він не вибирав. Пам'ятайте про те, що головне в професії - НЕ заробітна плата, а задоволення, яке дитина в майбутньому отримає від своєї роботи. Люди працюють, щоб жити, а не живуть, щоб працювати - тому, якщо людина не отримує задоволення від роботи, він ніколи не зможе домогтися в ній успіху і заробити якісь серйозні суми грошей. Дозвольте дитині вибрати професію, орієнтуючись на власні відчуття і інтуїцію.
3
Дуже важливо говорити з дитиною на зрозумілій йому мові. Чи не апелюйте складними і незрозумілими термінами, які нічого не значать для дитини - допоможіть йому проявити свої творчі здібності та таланти, коментуйте його рішення і успіхи так, щоб дитина розуміла вас.
4
Не використовуйте абстрактних слів у спілкуванні з дитиною - він не зрозуміє фраз про борг, відповідальності, положенні в суспільстві. Дозвольте йому висловити власну думку, і це думка, можливо, буде відрізнятися від вашого. Діти не повинні боятися сперечатися з батьками - приймайте їх ідеї, так як ваші діти - це люди нової епохи, а значить, їх ідеї та пріоритети зовсім інші, ніж ваші.
5
Уважно спостерігайте за дитиною з раннього дитинства - це допоможе визначити, чим він найбільше захоплюється, до чого тягнеться, які ігри воліє, і які дії доставляють йому найбільше задоволення. Головне - мати талант до якої-небудь професії, і тільки потім потрібно отримувати необхідні теоретичні та практичні навички.
6
Якщо дитина вирішила вибрати ту чи іншу професію, що не відмовляли його, чи не лякайте невдачами - підтримайте дитини. Він не повинен боятися труднощів - він починає свій самостійний шлях у дорослому світі, і підтримка батьків, які не нав'язують йому свою думку, тут дуже важлива. Поважайте вибір своєї дитини - можливо, саме він зробить його щасливим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eytbVhva83E