Як відключити запит пароля.

Якщо ви - єдиний користувач свого комп'ютера або просто немає причини будувати перешкоди при вході в комп'ютер всім іншим користувачам, то в запит пароля при кожному завантаженні просто втрачає сенс. Послідовність дій з відключення стандартного екрану запит а пароля і вибору користувача описана нижче.
Інструкція
1
Вхід без запит а пароля і вибору користувача відбуватиметься автоматично і без будь-яких додаткових налаштувань системи, якщо в ній буде зареєстрована всього одна обліковий запис користувача без вказівки пароля. Тому рішення задачі методом ліквідації всіх, крім однієї, облікових записів видається найбільш простим. Але робити цього не слід, так як деякі прикладні програми та системні компоненти для своєї роботи створюють приховані облікові записи «для службового користування». Це, наприклад, робить використовуваний багатьма прикладними програмами фреймфорк ASP.NET.Поетому вам слід скористатися іншим способом, який вимагає наявності права адміністратора. Тобто першим кроком має бути вхід в систему з правами адміністратора.
2
Другим кроком стане відкриття діалогу «Запуск програми». Щоб зробити це в головному меню (на кнопці «Пуск») вам потрібно вибрати пункт «Виконати» або просто натиснути клавіші WIN + R.
3
Тепер надрукуйте або скопіюйте звідси і вставте (WIN + C і WIN + V) в поле вводу текст "control userpasswords2" (без лапок) і натисніть клавішу Enter або кнопку «ОК». Запроваджена вами команда однаково діє в Windows XP, Windows 7 і Windows Vista. В Vista і Seven також можна скористатися командою "netplwiz" (без лапок).
4
Ця утиліта відкриє вікно з заголовком «Облікові записи користувачів». У списку користувачів вам треба вибрати потрібного і навпаки розташованої вище цього списку написи «Вимагати введення імені користувача і пароля» зняти відмітку. Потім натисніть кнопку «ОК».
5
Утиліта зажадає додатково інформації, відкривши вікно з заголовком «Автоматичний вхід в систему». Вам потрібно ввести пароль і натиснути кнопку «ОК». Але якщо у вибраній вами облікового запису користувача пароля немає, то залиште порожнім це поле.Етім кроком ви завершите настройку автоматичного входу в систему без запит а пароля.
Зверніть увагу
Попередження: не забувайте, що відключаючи запит пароля при вході в систему, ви знижує рівень безпеки використання комп'ютера.