Як надати нігтям правильну форму. Як зробити гостру форму нігтя.

Манікюр - справа відповідальна і не завжди просте. Навіть слідуючи останнім тенденціям, часто можна не отримати необхідного результату, і манікюр не служитиме прикрасою для ваших рук. Адже досить важливо усвідомити і запам'ятати, що підходить саме вам. Отже, починаємо з додання нігтям потрібної форми.
Інструкція
1
Форма нігтів є чи не найважливішим елементом, який відповідає за те, як будуть виглядати ваші руки! Крім того, підібравши правильну форму, ви можете скорегувати деякі недоліки - наприклад, зайву худорлявість або, навпаки, пухлість.
2
Дівчатам з довгими і тонкими пальчиками варто відмовитися від довгих і гострих нігтів, так як рука буде здаватися НЕ витонченої, а виснаженою і сухою. Короткі нігті овальної форми - це те, що підійде саме вам, ваша рука буде виглядати прекрасно. При бажанні ви можете надати нігтям чуть квадратну форму, це візуально скоректує худорбу і крихкість.
3
Дівчатам з пухкими руками і короткими пальцями слід зупинитися на трохи довгих нігтях овальної форми. Квадратна форма нігтів зробить руку ще товщі, а пальці - коротше, тому овальну форму можна вважати класичною і ідеальної в таких випадках. Але не слід робити нігті гострими, це тільки підкреслить пухлість пальців і виглядатиме просто безглуздо.
4
Як правильно надавати форму нігтям ? В першу чергу вам потрібно обзавестися хорошим помічником - пилою. Використання металевих гострих пилянь потихеньку залишається в минулому, і на їх заміну приходять зручні керамічні, наждакові і навіть скляні. Такі пилки набагато менше сприяють расслаиванию нігтьової пластини. До того ж вони абсолютно різні по дизайну і формі - і ви можете вибрати щось, що підходить саме вам.
5
Пилка повинна бути чистою - це одна з перших умов гарного манікюру. Регулярно чистите її і тримайте подалі від вологи.
6
Не варто підпилювати нігті хаотичними рухами - пилку потрібно рухати в одному напрямку, це перешкоджає розшаруванню ваших нігтів.
Хороший зовнішній вигляд важливий для будь-якої жінки. Від того, як вона буде виглядати, залежить її настрій і впевненість у собі. В жіночому вигляді не буває дрібниць. Важливі одяг, макіяж, зачіска і, звичайно ж, руки, а конкретно - красиві і доглянуті нігті. Як же правильно надати їм форму і лоск?
Вам знадобиться
  • Пилка, збільшувальне скло, віск.
Інструкція
1
Перед тим як почати оформлення нігтів, визначитеся з тим, яка форма вам більше подобається. Не варто робити цього, керуючись тільки віяння моди. Виберете ту, яка буде вам близька по внутрішнім відчуттям, з якою ви будете почувати себе комфортно.
2
Візуально уявіть свій майбутній манікюр. Уявний контур буде для вас таким собі керівництвом і допоможе зробити руху більш точними.
3
Перед початком оформлення переконайтеся, що пилка в хорошому стані і не втратила своїх якостей. Якщо робоча поверхня пилки вже стерта, то обов'язково купите нову. Не економте і придбайте манікюрні інструменти відомих марок.
4
Обробляйте нігті тільки при хорошому освітленні. Постарайтеся розташувати джерело світла так, щоб добре бачити весь процес роботи на будь-якій його стадії. По можливості використовуйте збільшувальне скло. З його допомогою ви зможете розглянути і усунути всі недоліки.
5
Тримайте пилку під нахилом. Направляйте її площину під нігтик. Такий спосіб підпилювання дозволить запобігти розшарування нігтів і забезпечить відсутність зазубрінок на кінчиках.
6
підпилюють руху повинні бути легкими і обережними. Зайве тиск може стати причиною розшарування волокон нігтьової пластинки. І нігті надалі будуть ламкими.
7
Не варто починати підпилювати нігті з бічних сторін відразу над нігтьових ложем. Необхідно залишити приблизно 2 мм. На цій відстані ніготь повинен продовжувати рости прямо. Відступите і починайте обробляти контури нігтя.
8
Здійснювати руху пилою можна тільки в одному напрямку. Спочатку обробляйте ніготь з лівого боку до центру, а потім таким же чином - з правого.
9
На закінчення усуньте шорсткості і при бажанні змастіть кінчики нігтів воском. Така процедура зміцнить їх і зробить більш твердими. Надати хорошу форму нігтям нескладно. Прикладіть трохи зусиль, акуратності і ви будете володаркою найкрасивіших кігтиків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uYZ9_3K7zZk