Як створити своє підприємство.

Державна реєстрація підприємства, хоча і невід'ємна, але лише одна зі складових запуску бізнес-проекту. Перш ніж приступати до його реалізації треба відповісти собі на ряд важливих питань: скільки грошей буде потрібно для старту, коли ці витрати можуть окупитися, де і на яких умовах можна отримати потрібну суму, чим себе убезпечити в разі неуспіху.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - пакет документів для реєстрації фірми;
  • - квитанція про оплату держмита;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Відповідь на всі ці питання дасть продуманий бізнес-план. В деяких випадках можуть бути корисні короткострокові курси навчання бізнес-плануванню. Але нерідко можна обмежитися послугами консультантів центру розвитку підприємництва, які допомагають всім майбутнім і бізнесменам безкоштовно або за невеликі гроші, і читанням спеціальної літератури. Зазвичай складання цього документа не доставляє особливих проблем, якщо засновник майбутнього підприємства добре знає сферу передбачуваної діяльності. Бізнес-план послужить хорошим аргументом у спілкуванні з інвесторами, основою для надання держсубсидії і мірилом її цільового використання, а для самого підприємства критерієм правильності обраного шляху.
2
Знаючи, скільки необхідно грошей і на який термін, можна задаватися питанням, де їх брати: чи вистачає наявних коштів або необхідно залучити з боку (субсидії, інвестиції, позики, кредити та ін.). Чи зв'язуватися з позиковими коштами - питання, яке кожен повинен вирішити для себе сам. І якщо відповідати на нього позитивно, ретельно продумати можливі варіанти розвитку подій. І, в першу чергу, найгірший і оцінити можливі шляхи виходу із ситуації. Якщо відповідь туманний, краще в борг не брати ні в кого, будь то банк, інвестор, друзі або родичі. Краще подумати про альтернативні варіанти: подкопить ще грошей, продати автомобіль або нерухомість (але не єдине житло) та ін.
3
Коли вам нарешті відомо, скільки грошей потрібно і де ви їх візьмете, можете приступати до формального боку питання. Підготуйте пакет документів для реєстрації підприємства, віднесіть його в податкову, в покладений термін заберіть свідоцтво, відкривайте розрахунковий рахунок в банку і приступайте до виконання бізнес-плану.
Напевно багато хто з нас замислюється про відкриття власного бізнесу. Хтось робить це тому, що набридла основна робота, комусь хочеться перестати працювати "на дядю", у когось просто багато хороших ідей. Перш ніж почати діяти, варто - а якими є наші особисті причини організувати своє підприємство, свою маленьку справу і з чого з нашими можливостями почати.
Інструкція
1
Є такий міф, що робота в офісі - це рабство, а бізнес, підприємництво - це свобода. Швидше за все, вийде навпаки, бо працювати над організацією свого підприємства вам доведеться спочатку не по 8-9 годин на день і не за зарплату, а по 16-20 годин і тільки за можливий прибуток в майбутньому. Природно, це не означає, що бізнес не потрібен, однак перед стартом варто усвідомити, що працювати і ризикувати для організації власного підприємства доведеться дуже багато.
2
При організації підприємства вкрай важливо передбачити безліч моментів на кшталт оренди приміщення, найму персоналу, реєстрації документів і т.д. Кращий спосіб це зробити - написати чіткий бізнес-план для себе. В ньому стоїть розписати все, що вам знадобиться для підприємства, розрахувати витрати, встановити терміни. Такий бізнес-план допоможе побачити, що більш, а що менш важливо, зосередитися на значимому і виробити алгоритм організації вашої справи.
3
Для прикладу розглянемо, що необхідно для відкриття невеликого ательє по пошиву весільних та вечірніх суконь. Бізнес-план такого ательє міститиме в собі такі пункти: 1. Помещеніе.2. Обладнання (швейні машини) .3. Постачальники тканини та інших матеріалов.4. Найм персонала.5. Реклама та залучення кліентов.6. Реєстрація підприємства.
4
Далі розбиваємо наявні пункти на підпункти і отримуємо: 1. Помещеніе.а) район, де його можна арендоватьб) можливість орендувати зі знижкою, по знайомству і т.д. У) ціна оренди на півроку-год2. Оборудованіе.а) поставщікб) цена3. Постачальники тканини та інших матеріалов.а) приблизні ринкові ціни на тканини та інші необхідні матеріали.б) розгляд пропозицій від постачальників, можливість скідок.4. Найм персонала.а) скільки чоловік необхідно для початку (швачки, раскройщіци, секретар) .б) зарплата 5. Реклама і залучення кліентов.а) найбільш підходящі способи реклами ательеб) приблизний бюджет6. Реєстрація предпріятія.) вибір організаційно-правової формиб) збір документів і власне процес реєстрації) вартість.
5
Після складання такого докладного бізнес-плану, відповідей на всі поставлені в ньому питання, аналізу ринку вечірніх та весільних суконь можна починати безпосередньо діяти. Складність організації підприємства в тому, що необхідно виконувати безліч різних дій відразу. Потрібно одночасно збирати документи на реєстрацію фірми (якщо ви не хочете санкцій за незаконне підприємництво), шукати постачальників і приміщення, замовляти обладнання. Підбір персоналу та рекламну кампанію також краще почати відразу, а не через деякий час: чим раніше про вас дізнаються, тим краще. Однак частина подібних дій можна делегувати спеціалізованим фірмам: наприклад, є юридичні фірми, які займаються реєстрацією підприємств, ріелторські агентства, які можуть підібрати офіс. Їхні послуги можуть обійтися вам недешево, але заощадять час і енергію для подальших питань організації вашого підприємства.