Як підняти гараж.

Гараж буває необхідно підняти з різних причин. наприклад, якщо куплений більш високий автомобіль, а в гаражні ворота може в'їхати лише низький. Коли ворота гаража погано відкриваються через те, що гараж осел або просто по причині того що гараж просів з якоїсь сторони. Для різних причин є свої способи їх усунення.
Інструкція
1
просідає гараж через поганий фундаменту або через його повної відсутності. Якщо проблема полягає в тому, що погано відкриваються ворота, то їх можна просто підрізати, знявши з шарнір і знову закріпити.
2
Якщо ви хочете підняти гараж і встановити його на фундамент, зробити це можна підйомним краном. Цей варіант підходить для тих, у кого гараж новий і виготовлений з товстого заліза. Приберіть все з гаража, викличте підйомний кран, попередньо підготувавши залізобетонні стовпи для зворотної установки гаража. Встановивши гараж на них, ви відразу вирішите проблеми з осіданням гаража, його завалювання на один або інший бік і з відкриванням воріт.
3
Даний варіант не підходить для старих гаражів, залізо у яких вже схильне руйнування. При підйомі таких гаражів вони можуть просто розламатися або розсипатися. В таких випадках існує тільки один варіант - підняти гараж по черзі з усіх боків потужним домкратом і підкласти під краю і боки гаража міцну основу.
4
Якщо ви купили високий автомобіль і в'їхати в гараж не можете через низькі воріт або недостатньої висоти самого гаража, але коштує він у вас на капітальному фундаменті, то піднімати гараж краще зверху. Для цього приберіть дах, приваріть зварюванням додаткову висоту і знову встановіть дах. Так само поступите з воротами. Такий спосіб підйому гаража підходить для будь-якого будівельного матеріалу, з якого виготовлений гараж. Для дерева, цегли, піно і газоблоків. Залежно від матеріалу споруди виготовте і висоту підйому.