Як поліпшити апетит дитини. Як поліпшити апетит у немовляти.

Головний біль багатьох батьків - поганий апетит у малюка. Причини відмови від їжі можуть бути різні, як простий каприз, так і початок простудного захворювання. У кожному разі, якщо дитина відмовляється від вживання їжі тривалий проміжок часу - це привід відвідати педіатра. Але і непотрібно годувати дитину 10 раз в день і великими порціями, рано чи пізно малюк не витримає і оголосить голодовку.
Інструкція
1
Дотримуйтеся режиму годування. Не давайте в проміжках між прийомами їжі солодощі, соки чи фрукти. Краще нехай малюк їх з'їсть відразу після їди. Проміжні прийоми їжі дають помилковий сигнал в мозок про ситість організму, а діти не можуть їсти тільки тому, що всі сіли за стіл.
2
Не давайте дитині відволікатися під час їжі. Він не встигне з'їсти потрібну кількість їжі, а сигнал в мозок вже надходить. Годувати занадто швидко теж небажано. Малюк може переїсти і у нього заболить шлунок, так як діти не можуть контролювати потрібну кількість їжі і у них іноді відбувається нетравлення.
3
Давайте дитині вітамін С за 30 хвилин до. Він посилить вироблення шлункового соку і посилить апетит . Можете давати замість синтетичного вітаміну кілька часточок мандарина, апельсина або шматочок ананаса. Принцип дії цих фруктів аналогічний з вітаміном С.
4
Украшайте їжу. Дітям дуже важливий зовнішній вигляд продуктів і апетит підвищується при вигляді заманливо оформленого страви сам. Також малюки краще їдять, якщо вони знаходяться в компанії, а не сидять на самоті над тарілкою супу. Складіть дитині компанію, а ще краще садіть за стіл під час вечері всієї родини.
5
В аптеках продаються засоби рослинного походження, які стимулюють апетит . Можете купити будь-яке з них для дитини. Вони не містять шкідливих компонентів, до їх складу входять лікарські рослини і вітамінні комплекси. Давайте їх відповідно до інструкції, але більшість з них приймати слід за 30 хвилин до їди. Дозування вибирається відповідно до віку і вагою малюка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FxzA-InWGeE