Як зшити джинси на дитину. джинси на дитину зшити.

Джинси - міцна, зручна і довговічна одяг, яка, завдяки своїй універсальності, знайшла місце не тільки в дорослому, а й в дитячому гардеробі. Сьогодні практично у всіх магазинах можна знайти джинси навіть для самих маленьких дітей, але далеко не завжди батьків влаштовують ціни і зручність покупних брюк. Вихід з такої ситуації - пошиття дитячих джинсів в домашніх умовах. Для того щоб зшити джинси для дитини, візьміть власні старі джинси з м'якої і зручною тканини.
Інструкція
1
Візьміть будь брюки свого дитини і прикладіть їх до старих джинсів, склавши навпіл. Обведіть їх по контуру, враховуючи припуски на шви, а потім виріжте деталі кравецькі ножицями, щоб отримати викроєні частини брюк, складені лицьовими сторонами всередину.
2
Розгорніть викрійку. U-подібний контур пройми прострочите міцним подвійним швом з вивороту, а потім переверніть заготовку. Ви побачите, що вона придбала форму дитячих брюк зі зшитим середнім швом. Прошийте на машинці бокові шви і виверніть майбутні джинси на лицьову сторону.
3
Штани для дитини майже готові - залишилося доопрацювати їх і зробити зручний пояс. Візьміть еластичну і міцну трикотажну тканину і викроїте з неї смужку для пояса потрібної ширини.
4
Сшейте її в кільце, а потім загніть верхній край на пару сантиметрів і прострочіть, щоб в отриману рядок можна було вставити гумку. Нижній край пояса пришийте до верхнього краю майбутніх джинсів.
5
На що залишилася від старих джинсів тканини розкроїте маленькі кишеньки, орієнтуючись на форму кишень вже наявної у вас дитячого одягу. Краю кишень загніть всередину і пропрасуйте праскою. Прострочіть кишеньки по контуру, прикрасьте декоративною строчкою або аплікаціями, а потім пристрочите до задньої частини джинсів.
6
Прості і зручні дитячі джинси готові - ви можете додатково прикрасити їх вишивкою і тасьмою.