Як повернути товар по гарантії.

Купуючи товар в магазині, ми розраховуємо користуватися ним довго і з задоволенням. На жаль, досить часто наші надії не виправдовуються - і нам доводиться нести його назад. От тільки продавці не дуже охоче приймають назад бракований товар , навіть якщо він знаходиться на гарантії. Щоб не зайвий раз не витрачати нерви при поверненні товар а під час його покупки потрібно дотримуватися кількох правил.
Вам знадобиться
  • Щоб повернути свої гроші вам буде потрібно написати заяву, а при особливо «важкому» випадку звернутися до юриста.
Інструкція
1
Купуючи товар , обов'язково візьміть всі документи - від касового чека до гарантійного талона. Це важливо.
2
У період дії гарантійного терміну збережіть всі чеки та документи, які вам видали разом з покупкою.
3
Якщо товар виявився з браком, не втрачайте часу - відразу зверніться в магазин, де ви його купили. Претензій на словах не пред'являйте - це марно. Напишіть заяву. Найчастіше заяви на повернення буває достатньо.
4
Якщо ж вам «пощастило» потрапити на недобросовісного продавця - не здавайтеся. Зробіть експертизу в незалежного експерта.
5
Якщо горе-продавець продовжує тягнути час - зверніться до юриста. Поява юриста діє чарівним чином - вам повернуть гроші за неякісний товар і відшкодують витрати на експертизу і юридичні послуги.
Зверніть увагу
Якщо продавець спробує нав'язати вам свого експерта - не поспішайте скористатися цією рекомендацією. У експерта і власника магазину можуть бути свої попередні домовленості.
Корисна порада
Попередньо ви можете отримати юридичну консультацію в відділі захисту прав споживачів.