Як захищати очі.

Очі все частіше піддаються негативним впливам, адже комп'ютер займає все більше і більше часу в нашому житті, і цього найважливішого органу все складніше пристосуватися до таких навантажень. Але нашим очам можна допомогти - головне знати, як їх варто захищати, щоб знизити негативний вплив.
Інструкція
1
Ви часто усвідомлюєте, що бачите все ніби в тумані, ваші очі частіше сльозяться і червоніють? У наявності роздратування і перенапруження, з якими терміново потрібно боротися. Яким чином? По-перше, обладнайте робоче місце. Розташуйте монітор комп'ютера або ноутбука на відстані не менше 50, а то і 60 сантиметрів. Це важливо через те, що на очі занадто поганим чином впливає різке світло монітора, інакше ви можете відчути біль і різь.
2
Уникайте незручних поз, особливо це стосується шиї, плечей і потилиці. Порушення кровообігу викличе головний біль, потемніння в очах і явне зниження концентрації уваги! Ви повинні відчувати себе максимально і розслаблено.
3
Як би це безглуздо не звучало, але не забувайте моргати. Дуже часто від напруги і сконцентрованого уваги очі висушуються, що викликає неприємні відчуття і роздратування. А що вже говорити про малопривабливою красі! Під час моргання очі змочуються природною рідиною, що вберігає їх від інфекцій і запалень, а також зменшує роздратування.
4
Гімнастику для очей і просто відпочинок потрібно проводити кожні 15-20 хвилин. Пообертайте очима, спробуйте сконцентруватися на різних точках (від найбільш близькою до досить віддаленій), просто закрийте їх і розслабтеся. Дуже сприятливо впливає на очі зелене світло - так що якщо за вашому вікном видно сад або парк, просто помилуйтеся ними кілька хвилин.
5
До речі, про вікна - якщо ваш комп'ютер розташований близько до одного з них, постарайтеся розташувати стіл так, щоб між вікном і монітором як би утворювався прямий кут - це потрібно для того, щоб уникнути відблисків, які будуть змушувати ваші очі напружуватися більше колишнього.