Як побороти стрес.

Стрес є невід'ємною частиною нашого життя. Кожна людина в тій чи іншій мірі відчував стрес. Стрес , немов вірус, поширюється у всьому світі, і практично будь-хто може стати його мішенню. Кращий спосіб допомогти собі подолати стрес - відкинути власне негативне мислення і залишатися щасливими і життєрадісним весь час. Ось декілька рецептів, які ви можете завжди використовувати, щоб боротися зі стресом:
Інструкція
1
Здорове харчування. Високе споживання вітаміну С у вигляді свіжих фруктів і овочів і круп з необробленого зерна буде завжди підтримувати вас у здоровому тілі і одночасно знизить назріває стрес до мінімуму. Ви можете їсти шоколад, ласощі, фаст-фуд і пити каву, але дуже рідко. Адже саме ці продукти будуть повертати вас до стресу.
2
Тренування. Наскільки банально це не звучить, спорт - один з кращих способів подолати стрес. Якщо ви напружені, зробіть зарядку, це відмінний спосіб випустити пар. Вам навіть не потрібно йти в тренажерний зал, поприсідайте в офісі або будинку, потанцюємо в нічному клубі, пограйте в теніс або бадмінтон на дачі. Легкі спортивні навантаження творять чудеса з вашим настроєм і надійно зберігають позитив на цілий день.
3
Сміх - найкращі ліки в світі. Сміх знімає стрес, збільшує приплив крові і сприяє виділенню хімічних речовин, які можуть побороти стрес всього за кілька хвилин. Купіть диск з комедією, сходіть в театр на забавну постановку, включите будь-яку гумористичну передачу по телевізору. Зробіть сміх частиною вашого повсякденного життя. Це перетворить ваш мир в яскравий і безтурботний.
4
Глибоке дихання. Один з найбільш популярних методів практики глибокого дихання - дихати через різні ніздрі. Для цього закрийте праву ніздрю великим пальцем, вдихайте через ліву. Тепер закрийте ліву ніздрю середнім пальцем і видихніть через праву ніздрю. Відразу вдихніть через праву ніздрю, а видих через ліву. Ви можете робити цю вправу усюдах. Це дуже швидкий спосіб зняття стресу.
5
Насолода у всьому. Шукайте позитивні і щасливі моменти в своєму житті. Насолоджуйтесь відпочинком, відвідати місця, які ви завжди хотіли побачити. Ви повинні відволіктися від щоденної рутини і спробувати нові та цікаві речі.
6
Спілкуйтеся. Вийти зі стресу можна елементарної зустріччю з друзями. Відкрийтесь для вашої родини, родичів і друзів.
7
Знайдіть своє хобі. Догляд за тваринами, будівництво альтанки, вирощування помідор або гра на піаніно приносить задоволення, а значить, бореться зі стресом. Займіться вашим улюбленою справою, і світ здасться яскравіше і цікавіше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fsUEVbYl7Es