Як утеплити брус.

Дерево хоч і вважається теплим матеріалом, але будови з нього не завжди виходять теплими. Тонкий брус нє стримує тепло, а мороз, який із зовнішнього боку, дає вологість і на стінах утворюється грибок. В такому разі спорудження потрібно утеплювати. Як утеплювач використовують изовер або скловату.
Вам знадобиться
  • -ізовер або скловата
  • -гвозді
  • -дерев'яні рейки
Інструкція
1
Щільно пробийте щілини клоччям, навіть якщо ви підкладали її під час будівлі. Якщо будова не було обшито, пташки могли витягти частину наповнювача, і утворилися порожнечі.
2
Якщо ви будете обшивати будинок зверху сайдингом, дерев'яними рейками або обкладати цеглою, прибийте утеплювач до зовнішньої частини будови. Для цього розмотайте рулон і з допомогою не товстих рейок зафіксуйте його цвяхами. Изовер можна розділяти на 2 або 4 шари. При роботі зі скловатою будьте обережні, частинки дрібного скла проникають в шкіру і викликають роздратування.
3
Якщо ви вирішили не обшивати будова матеріалами, утеплити стіни можна з внутрішньої сторони. Аналогічним методом прибийте утеплювач до стін. Потім обшийте його фанерою або гіпсокартоном. Але не забудьте пробити клоччям зовнішні щілини. Утеплювати із зовнішнього боку будови без використання матеріалів, які приховують утеплювач, не можна. Всі ваші труди пропадуть під впливом погодних умов.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8B9fO3V62fc
Корисна порада
Коли для будівництва використовується занадто тонкий брус, рекомендується утеплювати його як всередині приміщення, так і зовні. Витрати виходять великими, але вони виправдовуються в опалювальний сезон.