Як включити таймер.

Сучасні підлітки поступово звикають до комп'ютера, як дитина до своїх іграшок. З появою мережі інтернет, батьки стали стурбовані тим, що їх чадо більшу частину дня проводять за комп'ютером. Кожна сім'я вирішує по-своєму, як захистити дитину від «посиденьок» за комп'ютером. Одним з безлічі існуючих варіантів, може стати установка на комп'ютер таймера , який через певний час вимикає комп'ютер або просто блокує доступ. Таким чином, таке обмеження схоже з залом комп'ютерних ігор, де оплачують конкретну кількість годин.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Stop PC.
Інструкція
1
При використанні на комп'ютері програми Stop PC, можна домогтися виключення комп'ютера в певний час або через який-небудь часовий проміжок. Програма не буде видна вашій дитині, таймер можна приховати. В режимі невидимості, таймер не буде відображатися в треї. Відключити програму можна скориставшись диспетчером задач, який викликається натисканням клавіш Ctrl + Alt + Del або Ctrl + Shift + Esc.
2
Встановити час відключення можна за допомогою повзунків в головному вікні програми. 24-годинний режим дозволяє виставити будь-який час, але встановити таймер понад добу не вийде. Після установки тимчасового відрізка, виберіть дію, яку необхідно зробити по закінченню часу: блокування, вимкнення комп'ютера, сплячий режим, відключення з'єднання з мережею інтернет. Також є можливість вибору режиму роботи: прихований або видимий.
3
Для додавання тексту перед виконанням фінальної операції, натисніть «Видати попередження», потім натисніть «Свій текст», напишіть текст попередження. Після того, як ви налаштували програму, натисніть «Пуск». Навіть якщо ви зупинили вибір на видимому режимі програми, управляти їй буде неможливо. Її можна тільки вимкнути видаленням процесу з пам'яті. В прихованому режимі, після натискання на кнопку «Пуск», програма автоматично зникає з робочого столу.
4
Для екстреного завершення програми запустіть «Диспетчер завдань», знайдіть процес stoppc, натисніть кнопку «Завершити процес».