Як почистити біле хутро песця. пуховики жіночі інтернет магазин.

Чистка світлого хутряного вироби в домашніх умовах - непроста справа, тому, якщо ви не хочете віддавати хутро песця в хімчистку, випробуйте вибраний вами спосіб на непомітній ділянці.
Вам знадобиться
  • крохмаль, манна крупа, нашатирний спирт, сіль, вода, перекис водню, тальк, щітка, бензин
Інструкція
1
Білий хутро песця можна очистити, посипавши крохмалем або манною крупою і після обробивши м'якою щіткою або пилососом. Насипати крохмаль або крупу потрібно до повного очищення хутра.
2
Якщо на хутро посаджено жирну пляму, його можна очистити розчином з нашатирного спирту (1 чайна ложка), кухонної солі (3 чайні ложки) і води (0,5 літра).
3
Щоб пожовклий хутро песця став біліший, на очищений від забруднень волосяний покрив слід нанести тонким шаром суміш перекису водню і тальку. Ця суміш, що має консистенцію каші, повинна повністю висохнути. Після цього її потрібно струсити і пройтися по хутрі сухою чистою щіткою кілька разів.
4
Білий хутро песця можна почистити бензином, натерти крохмалем і залишити на деякий час, після чого ретельно потрясти.
Зверніть увагу
Якщо біле хутро песця втратив первісний колір, то можна його не тільки очистити, а й пофарбувати. Природна білизна повертається завдяки аерозольному напиленню. Фарбу в балончиках можна купити в тих же магазинах, де продається шкіряна і меховапя одяг.