Як вставити посилання в банер.

Якщо у вас є баннер , але немає готового html-коду для його вставки в сторінку, то додати потрібну вам посилання не так вже й складно. Навіть якщо баннер виконаний по флеш-технології. Нижче описані можливі варіанти організації в вихідному коді сторінок посилань на баннер и, виконані в графічних і флеш-форматах.
Інструкція
1
Якщо баннер в одному з графічних форматів (gif, jpg, png, bmp), то достатньо буде помістити тег зображення всередину тега ссилкі.Сначала сформуйте тег зображення. На мові розмітки веб-сторінок (HTML - HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») найпростіший його варіант виглядає так: Тут в атрибуті src зазначений «відносний адресу» зображення. В цьому варіанті браузер буде вважати, що картинка лежить в тій же папці вашого сервера, де і сама сторінка в яку вставлений баннер . Але краще вказати «абсолютний адресу»:
2
Цього тег слід додати ще кілька атрибутів. Два атрибута будуть вказувати розміри баннер а (висоту і ширину). Це не обов'язкові атрибути - зображення відобразиться і без них, якщо при завантаженні сторінки з сервера в браузер все пройде нормально. Але якщо картинка чому-небудь не буде завантажена, то відсутність розмірів може привести до того, що і всі інші елементи дизайну виявляться не на своїх місцях. Тег із зазначенням розмірів виглядатиме так:
3
За умовчанням браузер малює синю рамку навколо картинок з посиланнями. Щоб цього уникнути слід додати в тег для баннер а атрибут border з нульовим значенням:
4
Додайте і ще один атрибут (title), який міститиме текст для підказки при наведенні курсору миші на баннер :
5
Тег зображення з найбільш важливими атрибутами ви підготували, тепер його треба помістити всередину тега посилання. Кожна гіперпосилання формується двома тегами - відкриває і закриває: В відкриває тег поміщений атрибут href, який містить адресу для відправки запиту. Між цими двома тегами посилання і вставте тег баннер а: HTML-код баннер а з посиланням готовий, не забудьте тільки замінити: - в атрибуті href: "http://.ru "на адресу вашого посилання для баннер а; - в атрибуті src:" http://.ru/banner.gif"на адресу зображення для баннер а; - в атрибуті width: "468" на ширину вашого баннер а; - в атрибуті height: "60" на висоту вашого баннер а; - в атрибуті title: " Це баннер ! " на спливаючий текст для вашого баннер а;
6
Все вищеописане відносилося до баннер ам-картинкам, але існують і баннер и, сповнені по флеш-технології. Щоб вставити посилання в флеш-ролик стандартним способом треба мати не тільки сам баннер , але і його вихідний код. До того ж, редагувати вихідний код, а потім компілювати флеш-ролик, можна тільки в спеціалізованому редакторі - звичайний текстовий редактор для цього не підходить. Однак є спосіб обійти всі ці труднощі, обмежившись редагуванням тільки HTML і CSS (Cascading Style Sheets - «каскадні таблиці стилів»). Мова CSS використовується для докладнішого (порівняно з HTML) опису зовнішнього вигляду елементів сторінки. З його допомогою на сторінках можна будувати досить складні багатошарові конструкції. Цим ми і скористаємося, помістивши флеш- баннер в нижній шар, а над ним розмістивши шар зі ссилкой.HTML-код баннер а виглядатиме так:Не забудьте замінити в ньому атрибути width і height (у двох місцях), ім'я баннер а banner.swf (у двох місцях) і адресу посилання http://.ru (в одному місці) .А код SCC, відповідний цьому HTML-коду повинен бути таким: Тут використана прозора картинка (будь-якого розміру) з ім'ям spacer.gif". І тут теж не забудьте поміняти розміри width і height (у двох місцях).
Файл формату SWF, будучи поміщеним на веб-сторінку, забезпечує значно більшу ступінь інтерактивності, ніж звичайне зображення. Якщо натискання на картинку може викликати лише перехід по посиланню, то Flash-аплет може змінювати свою поведінку при переміщенні по ньому стрілки, і т.п.
Інструкція
Якщо у відвідувача сайту відсутній або відключений Flash Player, при натисканні на прямокутник, який відобразиться замість аплету, він автоматично отримає пропозицію скачати програвач, а в разі згоди буде перенаправлено на сторінку, з якої його можна завантажити. Відвідувач, який користується послугою Opera Turbo, побачить на місці аплета кнопку, натиснувши на яку, зможе його переглянути. При бажанні можна зробити, щоб у користувачів, що не мають можливості переглядати файли формату SWF, замість такого файлу автоматично відображалося анімоване зображення формату GIF того ж змісту та дозволи. Для цього слід використовувати хостинг, на якому запущена система управління вмістом (CMS - content managament system). Вона повинна автоматично визначати, чи є у відвідувача сайту Flash Player і генерувати для нього сторінку, в яку поміщений відповідний об'єкт: якщо SWF, то з використанням описаної вище конструкції, а якщо GIF, то із застосуванням звичайної тега Зрозуміло, попередньо необхідно створити відповідний анімований GIF-файл і помістити його на сервер.