Як дати обьявление про продаж.

Розмістити оголошення про продажу житла чи іншої нерухомості ви можете на на інтернет-ресурсах або друкованих ЗМІ. В обох випадках можливі варіанти подачі оголошення як безкоштовно, так і за гроші.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - текстовий редактор;
  • - доступ в інтернет;
  • - купони безкоштовних оголошень;
  • - авторучка ;
  • - телефон;
  • - безкоштовна версія обраного видання для вивчення способів подачі оголошення і варіантів оплати;
  • - гроші для оплати послуг з розміщення оголошення.
Інструкція
1
Якому б з можливих варіантів ви ні віддали перевагу, починати треба з складання тексту оголошення. Краще скласти його в електронному вигляді на комп'ютері. При розміщенні на декількох ресурсах це значно заощадить ваш час: простіше буде копіювати текст і вставляти в онлайн форму, при необхідності редагуючи його з урахуванням вимог ресурсу (наприклад, скорочуючи, якщо задовгий), ніж кожного разу набирати заново.Да і для друкованої версії, якщо використовуєте всі варіанти, простіше роздрукувати текст або переписати на бланк оголошення.
2
Постарайтеся відобразити всі значущі параметри, що впливають на ціну об'єкта (розташування, поверховість, наявність телефону, інтернету або можливості підключення останнього, число кімнат, площа) і підкреслюють його вигідні сторони.Еслі текст вийде задовгий, ви завжди можете його скоротити , в тому числі за рахунок загальноприйнятих варіантів. Наприклад, «з/в розд.» Замість «роздільний санвузол».
3
Розміщення оголошення в інтернеті на будь-якому ресурсі звичайно припускає нескладну реєстрацію з подальшою авторізаціей.Еслі та послуга платна, після формування оголошення в онлайн формі вам запропонують варіанти оплати. Найчастіше банківською картою або електронними грошима, поширений також варіант через термінал. Але можуть бути й інші.
4
Найпоширеніший спосіб розміщення безкоштовного оголошення в газеті полягає в тому, що ви вирізуєте з її номера купон, заповнюєте і висилаєте поштою або особисто приносьте до редакції або пункт прийому об'явленій.Может практикуватися також прийом оголошень по телефону і через сайт видання . Всі способи і варіанти оплати зазвичай описані в кожному номері друкованої версії конкретної газети і на її сайті за наявності такого.