Як утішити людини.

Коли людині потрібно розраду, до нього обов'язково хтось повинен прийти на допомогу. Смутку і скорботи можуть виявитися настільки нестерпні і болючі, що відображаються на психіці, фізичному та емоційному здоров'я. Найголовніше - це дати зрозуміти людині, що він не самотній, що він почутий, що ви поділяєте з ним його горе і страждання.
Інструкція
1
Слухайте. Скорботному і засмучена людині, часом, просто потрібен хтось поруч, хто помовчить, послухає його, буде тільки кивати у відповідь і тримати за руку. Переконайтеся, що ви дивитеся йому в очі, як слухаєте. Зосередьтеся на ньому.
2
розчинитися в людині, щоб спробувати розділити його біду. Невтішний людина не має душевних сил слухати про ваші страждання або вашому ще більш сумному досвіді. Найчастіше, він занурений у себе, в свою внутрішню важку боротьбу, осмислення того, що сталося. Досить буде присутній поруч. Зцілення приходить, коли людина внутрішнє переживе свою біду. Якщо ви будете говорити про свої проблеми, відволікати його, ви скасуєте його самолікування.
3
Будьте терплячі. Втіха прийде саме, якщо людина дозволить вилитися своїм переживанням в емоції - крик, гнів, сльози, істерику, злість, лють. Дозвольте йому бути собою в цей момент, не зупиняйте (тільки якщо він не починає шкодити собі). В результаті все завершиться смутком і розрадою. Кожна людина проходить свій процес осмислення, переживання, і він має на це право.
4
Дайте людині стільки часу, скільки йому потрібно на те, щоб сумувати. Домовленостями і умовляннями типу «прийди в себе», «візьми себе в руки» ви не допоможе йому втішитися швидше. Ймовірно, навіть розсердите його.
5
Покажіть своє ставлення і підтримку обіймами, рукостисканням, сумним виразом обличчя. Намагайтеся не дратуватися, якщо ваш кращий друг раптом почне вас ігнорувати і відштовхувати. Це пройде з часом, коли біль і страждання трохи стихнуть.
6
Примусьте скорботного людини звернутися за професійною допомогою, якщо він знаходиться в найглибшій депресії і апатії протягом тривалого часу. Надайте всіляке сприяння в організації зустрічі з лікарем, щоб разом з ним обговорити необхідність консультацій або лікування.