Як підвищити інтерес.

З часом відносини холонуть. Людина, яка ще недавно був для тебе всім на землі, цілим світом і навіть більше - тепер не так вже й цікавий . Починаються погляди в сторону ... Що зробити, щоб вийняти відносини з "холодильника" часу?
Інструкція
1
Для початку згадайте минуле і спробуйте вловити ту родзинку, яка в минулі часи вас привабила. Все колись починалося, колись ви побачили цю людину в героїчному образі, на білому коні ... або просто під вікном вашої квартири з мімозами в руках. Придивіться уважніше до звичного особі: можливо, ці губи часто кривить заразлива посмішка, а ви не помічаєте; може бути, у це людину на рідкість добрі очі, легко стають хитрими, веселими або мрійливо-сумними, а ви звикли бачити тільки зморшки навколо них і неакуратні брови. У кожній людині можна знайти свою чарівну рису - або згадати те, що ви вже колись знайшли.
2
Додайте у ваше життя трохи романтики. Ви напевно їздите разом, за звичкою, кудись на південь, згоряти під сонцем на пляжі, або на дачу, зривати над картоплею поперек. Рушайте в подорож туди, де ви ще не були. Побродите за старовинними маленьким містам Європи, рушайте в тур по норвезьких фіордах, злітайте в Рим або заблукаєте в лабіринті вулиць Стамбула. Загальні приємні, яскраві враження часто зближують людей. У них знову з'являються спільні теми для розмови, а радість перетворює особа, роблячи його ще більш прекрасним і привабливим.
3
Можете діяти і з іншого боку. Замість того щоб лити медові ріки, підбавте-ка перчику у ваші стосунки. Якщо ви жінка, зробіть з себе диву і випорхніте з дому, супроводжується не чоловіком, а тільки хмарою духів; якщо ви чоловік, одягніться якомога більш стильно, вставте в петлицю троянду і, насвистуючи, закрийте зовні двері квартири. Після цього можете з легким серцем відправитися в магазин або до одного дивитися футбол, але у своєї другої половинки ви напевно викличете ревнощі. При всьому цьому будьте гранично обережні: ви ж хочете повернути собі кохану людину, а не віддалитися від нього ще більше, адже він може і не зрозуміти вас.
4
Можете не перчити і не солити. Якщо у вас спокійний характер і пригоди - не ваш уділ, просто відверніться від щоденних справ і присвятіть вечір, два, три, цілий тиждень тільки один одному. Дітей відправте до бабусі, забудьте про домашніх клопотах, засіли в готель і ходите по ресторанах, кафе, театрам, кіно, музеям. Говоріть ночами безперервно, одягайтеся якнайкраще, танцюйте. Живіть так, ніби все ваше існування віддано тільки тій людині, що поруч з вами. Не дарма ж кажуть, що найбільше уваги потрібно приділяти саме чоловікові або дружині, навіть більше уваги, ніж дітям.
5
Якщо ж нічого не працює, варто задуматися: може, справа в вас самих? Якщо ви чоловік, подивіться на себе в дзеркало. У вас черевце, улюблений напій - пиво, улюблене заняття - перегляд футбольних матчів, а вираз обличчя рідко буває радісніше повного зневіри? В цьому випадку навряд чи ваша дружина зможе (навіть при всьому бажанні) запалився до вас колишнім інтересом. Якщо ви жінка, теж почніть з дзеркала і затримайтеся перед ним довше, ніж чоловік. Ви перестали стежити за зовнішністю, закинули фітнес, ходите цілими днями в бігудях і ніколи не посміхаєтесь? Є від чого засмутитися вашому чоловікові. Так що, якщо кожен почне з себе, більш радикальних заходів зрештою і не буде потрібно.
Мотивація потрібна в будь-якій справі. Без неї не буде бажання до чогось прагнути, і, відповідно, ніяких успіхів. В навчанні мотивація має так само вирішальне значення. Якщо немає бажання, навіть найцікавіший в плані подачі матеріалу викладач тут не допоможе. Тому вкрай важливо вчасно підвищити мотивацію, поки це не привело до серйозних проблем у навчанні.
Інструкція
1
Коли мотивація до навчання пропала, для початок необхідно розібратися, що послужило цьому причиною. Можливо, погіршилися стосунки з однокласниками чи однокурсниками. В цьому випадку, варто або спробувати їх налагодити, або перестати звертати на це увагу. Якщо інших варіантів немає, можна перейти в інший клас.
2
Іншою причиною втрати мотивації може бути слабка віра в свої можливості. Коли втрачаєш віру в себе, з'являється страх невдачі. І для багатьох виходом ставати просто не братися за якусь справу, адже тоді не буде і невдач. Підвищення мотивації в такому випадку напряму залежить від підвищення віри в себе. Важливо продовжувати намагатися вчитися не дивлячись ні на що, тільки тоді можливий успіх.
3
Мотивація може понизитися, коли швидкість навчання не збігається з очікуваним темпом. Для вирішення цієї проблеми необхідно розібратися в причинах і продумати свій власний темп росту.
4
Ще одним варіантом втрати мотивації є відсутність інтересу до навчання. В цьому випадку необхідно урізноманітнити навчання. Можливо, це перегляд цікавих фільмів та відеороликів, пов'язаних з досліджуваної темою або перетворення процесу навчання в гру, головне уявити навчання в іншому, більш цікавому світлі.
5
Можливо, мотивація згасла через відсутність отримання задоволення в процесі навчання. Таке відбувається, коли частіше помічаєш свої невдачі, ніж успіхи. У цій ситуації важливо переключити увагу саме на маленькі успіхи і радіти будь-яким проміжним результатам.
Зверніть увагу
Навчання - це важка праця. Але без знань в нашому світі нікуди, тому в навчанні важливо завзятість.
Корисна порада
Якщо вам банально не вистачає часу на навчання - складіть план на кожен день. Це допоможе правильно розподілити ваш час.