Як вибрати для фотоапарата карту пам'яті.

В цифрових фотоапаратах вся інформація зберігається в картах пам'яті. Від вибору залежить дуже багато: кількість і якість знімків, швидкість серійної зйомки, час копіювання файлів на комп'ютер. До покупки карти пам'яті для вашого фотоапарата варто підійти з усією серйозністю. Тому вам слід знати, як вона працює і на які параметри слід звернути увагу при покупці.
Інструкція
1
Карта пам'яті по суті є флешкою, тільки виглядає інакше. Вона влаштована як файлова система FAT32, що значить, що записати на неї можна тільки невеликі за обсягом файли. Фотографії якраз до них відносяться. Зображення, отримане за допомогою об'єктива, перетвориться в цифровий вигляд і зберігається на карті пам'яті у вигляді графічного файлу. Дзеркальні цифрові фотоапарати аматорського та професійного класу мають можливість знімати і записувати знімки у форматі RAW, що відразу підвищує вимоги до купується карті пам'яті.
2
Обсяг пам'яті на вашій карті повинен бути досить великим. Особливо це важливо, якщо ви знімаєте якесь масштабне подія, що вимагає тривалої роботи фотоапарата. При цьому потрібно визначитися, в якій якості ви будете знімати. Якщо ваші знімки будуть записуватися в.jpg" низького чи середнього якості, то вам буде достатньо 1-2Гб пам'яті. Якщо ж ви знімаєте в.jpg" високої якості, то карта повинна бути на менше 4 гб. А при зйомці в .RAW використовуйте карту пам'яті об'ємом 8, 16 або 32 гб.
3
Ще один важливий параметр - швидкість читання і запису вашої картки пам'яті. Правда, важливий він не для всіх. Володарі мильниць навряд чи замислюються про такі «дрібниці» і не помічають різниці між картами пам'яті. Але ті, хто займається фотографією з професійною або аматорської точки зору, знають, що швидкість карти пам'яті безпосередньо впливає на процес фотозйомки. Особливо сильно цей параметр позначається на можливостях серійної зйомки. І чим вище швидкість карти пам'яті, тим вище її ціна. Тому, якщо ви просто знімаєте в звичайному покадровому режимі і вам не принципова швидкість копіювання файлів з карти в комп'ютер, то вам нема чого переплачувати. Але професійним фотографам варто заплатити більше, щоб використовувати більше можливостей своєї камери.
4
A-data, Kingston, Sandisk, Sony, Transcend - найвідоміші і надійні виробники карт пам'яті. Треба зауважити, що карти Memory Stick (Sony) виконані за унікальною технологією і відрізняються від інших. Після покупки збережіть чек. До того ж, важливо уважно оглянути упаковку: вона повинна бути цілою і неушкодженою. Випробуйте карту тут же в магазині в присутності продавця, попередньо відформатувавши її. Зробіть кілька кадрів, спробуйте серійну зйомку (якщо ви берете високошвидкісну карту ), видаліть знімки і знову відформатуйте. Якщо проблем не виникло, карта ваша.