Як прибрати пляма від фарби.

Завдяки нашому бурхливому житті більшість людей можуть зіткнутися з проблемою появи плям від фарби на одязі. Пофарбовані лавки, ремонт в квартирі, дитячі пустощі та багато іншого можуть стати причинами зіпсованої одягу. Позбутися від плям фарби на одязі можна, якщо трохи постаратися. Головне - не допустити її висихання.
Інструкція
1
Змочіть ватяний тампон в невеликій кількості ацетону, скипидару, гасу або спирту і акуратно протирайте пляма доти поки воно повністю не зникне. Не забувайте, що ацетоном не можна протирати шкіряні вироби, а нашатирний спирт здатний змінити колір вироби.
2
Змочіть ватяний тампон в невеликій кількості очищеного бензину і обробіть пляма. Пам'ятайте, що звичайний машинний бензин не підійде. Він не тільки не видалить, а й додасть нових плям, зіпсувавши річ остаточно. Вибирайте очищений бензин, наприклад, для заправки запальничок.
3
Щоб видалити плями від фарби на вовняних і кашемірових виробах, нанесіть на нього трохи соняшникової олії і видаліть надлишки фарби сухою серветкою.
Зверніть увагу
Після чистки річ потрібно ретельно прополоскати в прохолодній проточній воді і висушити на свіжому повітрі. Це дуже важливо, щоб позбутися запаху ацетону або бензину.
Корисна порада
Свіжа пляма від фарби можна спробувати видалити мильним розчином звичайного господарського мила. Намагайтеся не відкладати видалення плями від фарби з одягу надовго. Чим більше часу пройде з моменту появи плями, тим менше у вас шансів від нього позбавитися.
Фарба для волосся залишає на шкірі і одязі стійкі плями, які дуже важко видалити. Прибрати з шкіри плями від фарби значно легше, ніж з закапати тканини, тому використовувати будь-яку колірну гамму потрібно дуже акуратно, надягаючи старий халатик або непотрібні речі. Але якщо пляма все-таки залишилося на улюбленій одязі, доведеться скористатися засобами для його виведення.
Вам знадобиться
 • - жирний крем;
 • - тонік для обличчя;
 • - гель для вмивання;
 • - «Локон»;
 • - перекис водню;
 • - нашатирний спирт;
 • - скипидар;
 • - бензин;
 • - уайт-спірит;
 • - розчинник;
 • - ватяний диск або губка;
 • - пральний порошок;
 • - послуги хімчистки (в крайньому випадку).
Інструкція
1
Якщо вам потрібно видалити плями з шкіри, то просто змастіть їх жирним кремом, залиште його на 30-40 хвилин, змийте водою з гелем для вмивання, протріть обличчя будь-яким тоніком. Якщо плями все ще помітні, повторіть процедуру.
2
Для швидкого видалення фарби з шкіри скористайтеся рідким засобом під назвою «Локон». Воно використовується для хімічної завивки і легко видаляє плями від фарби з шкіри. Для використання нанесіть засіб на ватний диск, ретельно протріть потрібні місця і швидко змийте гелем для вмивання, так як засіб може викликати почервоніння і печіння на шкірі.
3
Щоб видалити плями фарби для волосся з одягу, починайте це робити негайно, як тільки ви помітили пляма . Промийте пляма під проточною водою, полийте перекисом водню, залиште на 20-30 хвилин, виперіть виріб. Але такий спосіб підходить тільки для білих тканин. На кольорових виробах можуть залишитися білі плями, що не набагато краще плям від фарби, тому з кольорових виробів виводити пляма потрібно по-іншому.
4
Для кольорових речей ви можете використовувати пляма виводітель, призначений для видалення стійких плям з кольорових тканин. Дані кошти широко представлені у відділах побутової хімії і мають вельми доступну ціну. Для використання уважно прочитайте інструкцію і зробіть все відповідно до рекомендацій виробника.
5
Також фарбу ви зможете видалити за допомогою розчинника, бензину, гасу, уайт-спіриту, скипидару або нашатирного спирту. Для використання нанесіть один із засобів на забруднення за допомогою ватного диска або губки. Залиште до висихання, виперіть речі звичайним способом.
6
Якщо ви пізно виявили пляма , коли воно вже глибоко в'їлося в тканину і жодне з вказаних коштів не допомагає з ним впоратися, зверніться в хімчистку. Сучасні хімічні засоби здатні вивести будь-які плями, безпечні у використанні і надійні. Вам за помірну плату проведуть весь спектр процедур по видаленню плями від фарби для волосся .