Як підвищити вологість у кімнаті.

Оптимальний для людини рівень вологості повітря в приміщенні - близько 40%. Але дуже часто (особливо взимку, коли щосили «смажать» батареї центрального опалення), повітря в квартирах стає занадто сухим. А придбати зволожувач повітря не завжди можливо. Як підвищити вологість в кімнаті «домашніми» засобами, при мінімальних фінансових витратах?
Інструкція
1
Один з найпростіших способів, відомий ще нашим бабусям - накрити працюючі батареї вологими рушниками (або інший вологою тканиною). Матерія буде висихати, а повітря в кімнаті - змочіться. Якщо рушники сохнуть дуже швидко, можна поставити біля батареї таз з водою, опустивши в нього кінчик рушники.
2
Ще один «бабусин» спосіб - мисочки з водою, встановлені на радіатори. Зараз в господарських магазинах можна придбати і більш «просунуту» версію - контейнери для води зі спеціальними кріпленнями, що дозволяють надійно закріпити конструкцію на батареї.
3
Обидва перерахованих способу досить дієві, але у них є один недолік: не можна сказати, що рушники на батареї або мисочки з водою роблять інтер'єр більш стильним. Якщо ви хочете підвищити вологість в кімнаті і одночасно прикрасити приміщення - можна встановити в будинку декоративний фонтанчик або акваріум (можна без риб - досить каменів і декількох акваріумних рослин). Крім того, зволожити повітря можна і за допомогою кімнатних рослин, люблячих воду - мокрий грунт буде віддавати вологу не тільки квітки, але і повітрю.
4
Зволожити повітря в приміщенні можна і за допомогою звичайного побутового пульверизатора. Обприскайте водою штори, драпірування, можна і просто розпорошувати вологу в повітря.
Корисна порада
Не забувайте про вологе прибирання (їх необхідно проводити систематично) і провітрювання приміщення - це також допоможе вам підвищити вологість повітря в приміщенні.