Як зібрати дитину в поїздку.

Поїздка з дітьми часом перетворюється на справжнє випробування для батьків. Тому, щоб дорога доставила задоволення і вам, і вашому синові, необхідно заздалегідь підготується до неї. Адже діти дуже швидко втомлюються від одноманітності, а це може викликати сльози і капризи. Тому перед поїздкою зберіть всі необхідні речі, а також подбайте про розваги дитини .
Інструкція
1
Щоб не забути при зборах необхідні речі, складіть попередньо список. Причому краще розділіть окремо речі для себе і для дитини . Малюкові потрібно зібрати одяг і взуття на різні погодні умови. Бажано, щоб усе це легко одевалось, мало достатню кількість замків і клепок, щоб дитина змогла легко переодягнутися в дорозі, якщо він проллє на себе воду або забрудниться.
2
Не забудьте засоби гігієни для малюка. Візьміть в дорогу вологі серветки, краще антибактеріальні, кілька одноразових підгузників, якщо ваш карапуз потребує їх, туалетний папір або паперові серветки, а також зубну пасту і щітку.
3
Обов'язково зберіть в поїздку, незалежно її від дальності і тривалості, аптечку, а також засоби захисту шкіри, якщо кінцевий пункт вашої подорожі спекотні райони. В дорозі вам можуть знадобитися кошти від заколисування, головного болю, забитих місць, дрібних травм, опіків. Не забудьте взяти краплі в ніс, вуха, очі на випадок запалення, а також препарати від укусів комах. Добре б запастися противоаллергическими ліками, тому що невідомо, як поведеться організм дитини в новому місці.
4
Крім того, подбайте про розваги малюка під час поїздки. Візьміть улюблену іграшку чи книжку дитини . Придбайте декілька нових екземплярів, щоб захопити карапуза. Дітям постарше дуже знадобиться в дорозі аудіо- або відеоплеєр. Захопіть фломастери, кольорові олівці, альбом і розмальовки. Пограйте з дитиною в «Їстівне-неїстівне», загадки, рими. Головне, щоб дитина не нудьгував у дорозі, тоді задоволення від поїздки і вам, і малюкові буде забезпечено.