Як підібрати підлогу.

Затишок квартири не в останню чергу визначається вибором кольорів. Пол в цьому відношенні не є винятком. При виборі матеріалу і кольору покриття необхідно дотримуватися певних принципів.
Інструкція
1
Пол повинен допомагати в сприйнятті решті обстановки в квартирі. Найбільш бажаний тут нейтральний колір. Якщо в кімнаті є примітні предмети інтер'єру, вишукані меблі, підлога не повинен привертати до себе увагу.
2
У Росії дуже часто зустрічаються підлоги з керамічної плитки, які відрізняються красою і довговічністю. Великоформатна плитка більше підійде для великих приміщень. Іноді підлоги виготовляють з натурального каменю. Втім, він не кожному доступний за ціною, тому частіше можна побачити підлогу з вапняного туфу.
3
Деякі воліють підлоги дерев'яні, причому, чим старіше виглядає дерево, тим привабливішим підлогу. Темні тони деревини виглядають набагато виграшніше світлих. Слід мати на увазі, що колір підлоги в чому визначається функцією приміщення. Так, плитка у ванній кімнаті повинна бути більш світлих відтінків, бажано використовувати білий колір.
4
Килимові покриття в приміщеннях повинні бути нейтральних кольорів. Такий принцип слід застосовувати і при виборі інших дорогих речей, які можуть прослужити не один рік - орієнтуйтеся на нейтральні кольори. Це в якійсь мірі гарантує, що такі речі не вийдуть з моди. Пол и з каменю та дерева бажано покривати килимами великого розміру.
5
Пол и, виконані з дерева, вимагають спеціальної обробки. Їх рекомендується піддавати відбілюванню і натирати особливими засобами. Світлі відтінки для підлоги не підходять по чисто практичних міркувань, оскільки вони швидше брудняться.
6
Що стосується килимових покриттів ручної роботи, то вони повинні займати весь простір кімнати, це додає приміщенню велику привабливість. Килимові доріжки можуть бути як традиційних забарвлень, так і виконаними в еклектичному стилі. Кольори переважно вибирати яскраві та насичені, але в той же час цілком нейтральні.
7
Тенденції сучасної моди - використання в оформленні статі мармуру, граніту, традиційних вовняних килимів. У більш південних широтах, що відрізняються великою кількістю світла і тепла, дуже вдало виглядають підлоги вугільно-чорного кольору. Керамікою тут зловживати не слід, але якщо фінансові можливості дозволяють, віддавати перевагу слід природному каменю.