Як подружити папуг.

Птахи відстоюють свою територію, і коли до них підсаджують побратимів, починається справжня війна, яка нерідко проходить у гострій формі. Якщо папуг саджати в одну клітку з дитинства, вони швидко починають дружити, так як в молодшому віці їм ділити нічого. А от з папугами постарше все набагато складніше - іноді вони так і не можуть подружитися зовсім.

Інструкція
1

Підсаджувати самку в оселі самця. Він не повинен бити майбутню супутницю життя, адже після звикання один до одного вони часто утворюють пару і стають нерозлучними.

2

Якщо бойові дії все-таки розгорілися, придбайте другу клітку і поставте їх навпаки, щоб птахам було видно один одного . Поступово вони почнуть спілкуватися між собою. Як тільки це відбудеться, водите їх у гості. Але запускайте самку до самця, а не навпаки.

3

Коли конфлікти не припиняються, залишається тільки чекати. Птахи рано чи пізно звикнуть і перестануть битися. Головне спостерігайте, щоб той папуга, який сильніше не забив слабшого. На жаль інших способів подружити птахів немає.

Корисні поради

Не намагайтеся садити в клітку двох самців. Папугам властиво заводити пару, а самці зможуть жити в одній клітці лише короткий проміжок часу. Як тільки вони стануть статевозрілими, почнуться проблеми, вони будуть безперервно битися.