Як посадити пальму. Як правильно посадити привезену пальму.

Пальми бувають великими і маленькими, пишними і не дуже. Батьківщина пальм - тропіки та субтропіки, але багато видів прекрасно приживаються і в наших квартирах, перетворившись в кімнатні рослини.
Інструкція
1
Семена для вирощування пальми можна спробувати купити в інтернеті або привезти з собою з відпустки. Гуляючи під південними пальмами, подивіться собі під ноги. Можливо, ви зможете виявити там дозрілі що впали фрукти, з яких залишиться лише витягти насіння, висушити їх і привезти додому
2
Але необов'язково відправлятися в далеку подорож. Виростити пальму ви можете з із звичайних фініків, що продаються в будь-якому великому супермаркеті. Тільки вибирайте фрукти, які не піддалися термічній обробці. Розколупайте м'якоть фініка, вийміть з неї кісточку, опустіть у склянку з водою, який потрібно буде поставити в тепле місце. Наприклад, на батарею опалення.
3
Через деякий час з кісточки повинен з'явитися перший паросток. Приготуйтеся до того, що для цього може знадобитися від 4 до 6 тижнів і навіть довше. Вирощування пальми - справа нескоро, його навіть можна назвати справжньою школою терпіння.
4
Для висаджування пророслої кісточки прекрасно підійде звичайна садова або квіткова земля, тільки не забудьте її простерилізувати, щоб усунути з неї небажаних шкідників і бактерії. Найлегше зробити це в мікрохвильовій печі, стерилізуючи літр землі 1 хвилину на максимальній потужності.
5
Вийміть кісточку з води, викопайте в землі невелику ямку, опустіть в неї насіння, присипте ямку субстратом, полийте теплою водою і починайте чекати. Чи не розкопував землю, намагаючись дізнатися, прижився чи паросток. Цим ви тільки нашкодите йому.
6
Чи не заливайте землю водою, щоб уникнути утворення цвілі. Протягом наступних 4-6 тижнів пальма повинна зійти. Поставте її в світле місце, але уникайте палючого сонця і протягів. Восени скоротіть полив і дайте дереву увійти в період спокою.
Корисна порада
Оскільки пальми проростають не так швидко, у вас буде достатньо часу, щоб відшукати всю інформацію по вашій пальмі і створити дереву умови, максимально наближені до природних в області його зростання.