Як робити контрастний душ.

Контрастний душ - чудове освіжаюче підбадьорливе засіб. Крім того, попеременное чергування гарячої і холодної води тонізує серцево-судинну систему, а також покращує кровопостачання, зміцнює імунітет, підвищує м'язовий тонус і пружність шкіри. У цієї водної процедури є прихильники і супротивники. Найчастіше до противників відносяться ті, хто почав приймати контрастний душ неправильно.
Вам знадобиться
  • - рушник;
  • - ванна кімната.
Інструкція
1
Не варто привчати себе до контрастному душ у взимку - відкладіть цей захід на теплу пору року. Виринати з теплої постелі під холодні струмені води - найвірніший спосіб назавжди перехворіти ідеєю починати ранок з контрастного душ а.
2
Як відомо, контрастний душ - це чергування холодної та гарячої води. Починайте приймати його, використовуючи воду з мінімальним контрастом температур. Поступово доводьте температуру холодної води до 10-20, а гарячої - до 42-45 градусів за Цельсієм.
3
Чергуйте сеанси гарячої та холодної води. На одну процедуру припадає 3 сеансу холодної і 3 сеансу гарячої води. Тривалість сеансів холодної води - 10-20 секунд, гарячої - 40-60.
4
Почніть приймати контрастний душ з обливання водою комфортної температури. Після того, як організм підготовлений - пустіть гарячу воду. Закінчувати прийняття контрастного душ а слід обливанням холодною водою і розтиранням тіла махровим рушником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SMDB1zsZBxQ
Зверніть увагу
Контрастний душ має потужну тонізуючу дію. Тому не варто приймати його перед сном.
Корисна порада
Контрастний душ має протипоказання. До них відносяться онкологічні захворювання, гіпертонія, тромби, захворювання серцево-судинної системи і менструація.