Як прибрати живіт за місяць.

Апетитний пружний животик з іскоркою пірсу в пупку - що може бути сексуальніше і красивіше? А якщо через місяць починається пляжний сезон, а жаданий пружний прес надійно укритий за складками жиру, являющими собою німий докір зимового обжерливості? Ну, якщо ситуація не критична, то підкачати прес і прибрати з талії кілька сантиметрів за місяць не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - таблиця калорійності продуктів;
  • - килимок для занять спортом.
Інструкція
1
Щоб прибрати живіт за місяць потрібно: 1) скинути зайву вагу; 2) привести в тонус черевні мишци.Сбросіть зайву вагу можна тільки за допомогою дієти. Скоротіть споживання вуглеводів, їжте більше овочів, фруктів, зелені. Харчуйтеся часто, але за один прийом вживайте мінімальна кількість їжі. Не ходіть голодними - це провокує приступи неконтрольованої обжерливості.
2
Привести в тонус черевні м'язи можна за допомогою різних вправ. Їх слід виконувати щодня - в 3 підходи по 20 повторень для кожного. Вправа 1Лягте на підлогу, зігнувши ноги в колінах і впершись ступні в підлогу. Покладіть долоні на потилицю або на шию. Починайте піднімати корпус, намагаючись грудьми дотягнутися до колін. Тягніться саме грудьми, а не шиєю або лобом. Вправа 2Лежа на підлозі, піднімайте вгору одночасно прямі ноги і верхню частину тіла, як би складався навпіл в поясі. Під час руху тягніться руками до коленям.Упражненіе 3Лежа на підлозі, зігніть ноги в колінах і упріть їх в підлогу. Ступню лівої ноги покладіть на праве коліно. Руки закладіть за голову. Починайте піднімати корпус, намагаючись ліктем правої руки дотягнутися до лівого коліна. Через 20 повторень змініть сторону.
3
Існує ще один спосіб прибрати живіт за місяць. Цей спосіб - ліпосакція. Суть його така: під загальним наркозом хірург видаляє надлишки жиру з області живота. За один сеанс ліпосакції можна «схуднути» на 3-5 кілограм.
Корисна порада
Під час вправ стежте за тим, щоб поперек була втиснула в підлогу і не відривалася від нього при русі. Не забувайте правильно дихати: на момент напруги - вдих, розслаблення - видих. Вдихайте носом, видихайте ротом.