Як підвищити обмін речовин.

Знижений обмін речовин може привести до того, що в організмі почнуть відкладатися жири, понизиться рівень активності і відбудеться занепад сил. Не варто продовжувати цей сумний список, треба придумати, як підвищити обмін речовин.
Інструкція
1
Першим і найбільш результативним методом є фізична активність, будь то тренувальний зал або підйом по сходах. Важливо робити це регулярно і краще за пару годин до сну.
2
Треба домогтися того, щоб сон був глибоким, таким чином, відбудеться оновлення клітин мозку і виробиться гормон росту, який призведе до прискорення обмін а речовин.
3
Щоб підвищити обмін речовин, необхідно якомога більше пити чисту воду, її недолік уповільнює метаболізм, буде мало води, печінку припинить спалювати жири і почне відновлювати рідину в організмі.
4
Сонячні дні допоможуть поліпшити настрій і прискорити обмін речовин, грішно сидіти вдома в хорошу погоду. Свіже повітря викличе прискорення метаболізму і підшкірний жир «згорить».
5
Збереженню пружності тіла сприятиме ухвалення контрастного душу, більш того всяка водна процедура позитивно впливає на настрій і самопочуття.
6
Для підвищення швидкості обмін а речовин збалансоване харчування відіграє не останню роль, до нього мають входити жирні кислоти, вітаміни, вуглеводи, кальцій і клітковина. Відомо, що рослинна їжа впливає на обмін речовин, лимони відновлюють імунітет, необхідна наявність йоду, його багато, наприклад, в морській капусті.
7
Чим більше люди сміються, тим швидше спалюються їх калорії. Добре, коли людина енергійна, вага таких людей, як правило, в нормі і в день їх організм спалює набагато більше калорій, ніж організм огрядного людини.
8
Нікому не йдуть на користь стресові ситуації, треба навчитися їх уникати або, принаймні, не реагувати занадто бурхливо. Часто люди, що знаходяться під впливом стресу, починають його «заїдати», в підсумку відкладається жир і падає імунітет. Виконання вищеперелічених правил призведе до підвищення обмін а речовин і зростанню якості життя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=urBEKEemOF8