Як створювати одяг.

Мистецтво створення одягу на сучасній мові називається не Кравецьким справою, а дизайном одягу, або дизайном костюма. Змінилася назва, але, як і колись, створення вбрання починається з замальовки ескізу.
Інструкція
1
Намалюйте фігуру людини. Вона складається з восьми вертикально розташованих частин: перша зверху - голова, середина другої - плечі, далі груди, талія, стегна, коліна.
2
Прорисуйте обсяги фігури. Не вдавайтеся в деталі, ретельна промальовування особи не потрібна.
3
У вас вийшов силует стоїть людини. Почніть малювати деталі одягу: довжина рукава, малюнок тканини, форма вирізу, лінія талії, ширина штанини або спідниці, довжина і так далі. Робіть незвичайні зрізи, асиметричні лінії, додавайте оригінальні аксесуари.
4
Знайдіть викрійки одягу, схожою з тим, що ви зобразили (кофти, блузки, корсети, спідниці, брюки).
5
Відредагуйте викрійки в графічному редакторі: скосите кути вирізів, приберіть довжину, додайте оборки, і так далі. Роздрукуйте новий варіант викрійок.
6
Обмітайте викрійки на тканині. Якщо у вас мало досвіду, краще використовувати недорогу тканину, в разі псування не шкодуватиме про загублені грошах.
7
Змітайте деталі, приміряйте. Якщо все гаразд, прошийте тканину на машинці. Приміряйте знову. Якщо костюм вдався, повторіть на дорожчий і красивою тканини.