Як вибрати камеру для комп'ютера.

Сучасні технології сьогодні представляють, здавалося б, щось неймовірне. Два співрозмовника, які знаходяться на віддалі один від одного, можуть спокійно спілкуватися: чути і бачити один одного. При використанні web-камери і комп'ютера , можна абсолютно безкоштовно спілкуватися один з одним. Якщо ви зважилися на покупку web-камери, скористайтеся наступними порадами, які дозволять не помилитися у виборі камери.
Вам знадобиться
  • Web-камера, комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Спочатку камери створювалися тільки для забезпечення відеопотоку. В нинішніх моделях можна зустріти можливість запису відеозображення, зйомки фотографій, а також передача звуку. Тому визначитеся, яка камера вам потрібна і які функції вона повинна поєднувати в собі. Переконайтеся, що дана камера сумісна з вашою операційною системою.
2
При виборі камери, якщо для вас важливий такий параметр, як якість зображення, зверніть увагу на матрицю. Матриця формату CCD може видати більш якісне зображення, ніж матриці CMOS. Але їх вартість сильно різниться, звідси і гарна якість картинки. Для домашнього використання цілком підійде камера з роздільною здатністю матриці в 640 на 480 пікселів. На таку камеру можна зняти невеликий ролик і викласти його на Youtube або відправити друзям по електронній пошті.
3
При виборі підключення камери слід віддати перевагу USB. Варто відзначити, що вам може попастися USB різних версій. Віддайте свою перевагу версії 2.0 - відрізняється високою швидкістю роботи.
4
Якщо ви хочете використовувати додаткові можливості камери, зробіть вибір на користь камер, які містять мікрофона, функцією автофокусу, можливістю фотографувати, а також заборона сполуки (по паролю). Укупі всі ці функції додадуть загальну вартість камери, але ваш вибір буде виправданий.
Веб-камера дає величезні переваги при роботі в інтернеті, спілкуванні з друзями і колегами, і в багатьох інших сферах діяльності. Користь веб-камери безсумнівна - питання лише в тому, яку модель вам потрібно вибрати для свого комп'ютера. Серед величезного асортименту різних пропозицій неважко заблукати, і тому вам потрібно зрозуміти, на що звернути увагу при виборі веб-камери.
Інструкція
1
Для початку визначте, для чого вам потрібна веб-камера - для трансляції через мережу подій, що відбуваються в квартирі вашої відсутності; для звичайного мультимедіа-спілкування через Скайп і подібні програми; для зйомки або фотографування, і так далі. Залежно від цього вам доведеться вибирати конкретні параметри камери.
2
Зверніть увагу на зовнішній вигляд камери і її зручність для вашого комп'ютера. Якщо у вас ПК з рідкокристалічним екраном, зручною буде веб-камера зі спеціальною прищіпкою для монітора і гнеться кронштейном. Якщо монітор - звичайний ЕПТ, камера може бути і без прищіпки - її можна просто ставити на монітор.
3
Зверніть увагу на довжину кабелю. Вибираючи камеру для ноутбука, можна не звертати увагу на її довжину. Якщо ж камера вибирається для звичайного комп'ютера, кабель повинен бути досить довгим.
4
Набагато важливіший параметр, ніж зовнішній вигляд - це дозвіл камери. Дозвіл і створює ту якість картинки, яке камера передає на екран. Не вибирайте камеру із занадто слабкими технічними параметрами - якість зображення при цьому буде страждати. Обов'язково дізнайтеся, яке реальний, а не максимальне і збільшене дозвіл камери, яку ви обрали для покупки.
5
Подивіться, чи є в камері режим ручного фокусування, а також зверніть увагу на кількість кадрів в секунду, яке підтримує камера. Якщо це число буде занадто низьким, якість передачі зображення також буде низьким - воно буде «гальмувати» і зависати. Для нормальної відеозв'язку через інтернет вам буде достатньо частоти 30 кадрів в секунду.
6
Також зверніть увагу на те, чи можна міняти в камері настройки зображення - корекцію, корекцію яскравості, баланс білого.
7
Визначте, чи потрібен вам в камері вбудований мікрофон, або ви будете використовувати власний, куплений окремо. Купуючи камеру з вбудованим мікрофоном, переконайтеся, що в ній є система шумозаглушення.
8
І звичайно, найважливіший елемент в покупці - це ціна камери.Для початку підберіть моделі, які підходять вам за всіма технічними характеристиками, а потім порівняйте ціни на них. Порівняно недорога камера може бути не гірше більш дорогої моделі. Камеру для настільного комп'ютера можна купити в межах 600 рублів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YKLc4AUyREg