Як вставити кнопки на сайт. Як вставити крафіческую кнопку на сайт.

В інтернеті існують загальноприйняті стандарти на розміри рекламних банерів. Банери самого маленького з розмірів (88 на 31 піксель) прийнято називати «кнопками». Їх найчастіше використовують не для повномасштабної реклами, а при обміні посиланнями між власниками сайтів або як графічних лічильників відвідувачів. Послідовність дій при розміщенні таких кнопок на вашому сайті описана нижче.
Вам знадобиться
  • Система управління сайтом або текстовий редактор.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно розмістити кнопку-лічильник якого або інтернет-каталогу або рейтингової системи, то, як правило, разом з реєстрацією на цьому ресурсі, ви отримуєте код для вставки в свої сторінки. Це може бути JavaScript-код або простий код HTML. Сама картинка при цьому знаходиться на сервері рейтингової системи, завантажувати її на ваш сервер не потрібно. В цьому випадку послідовність ваших дій має бути така: - в редакторі сторінок системи управління вашим сайтом відкрийте потрібну сторінку і переключіться в режим редагування html-коду. Якщо ви не використовуєте систему управління сайтом, то скачайте файл з вихідним кодом сторінки до себе в комп'ютер і відкрийте його, наприклад, в стандартному блокноті. Скачувати сторінку зручно за допомогою файл-менеджера, який є практично в будь-якій панелі управління хостингової компанії; - потім скопіюйте код лічильника і вставте в потрібне вам місце вихідного коду редагованої сторінки. Кнопки лічильників, як правило, поміщають в самий низ сторінки, тобто перед тегом . Але, в залежності від дизайну вашої сторінки, його можна помістити і в інше місце; - якщо ви використовуєте он-лайн редактор, то просто збережіть зміни. Якщо редагуєте сторінку в текстовому редакторі, то, зберігши, не забудьте закачати на сервер, замінивши існуючий файл сторінки. Це можна зробити за допомогою того ж файл-менеджера.
2
Якщо це кнопка немає від рейтингової системи, а від якогось партнера по обміну посиланнями, то і в цьому випадку, найчастіше, партнер надає код для вставки його в сторінки вашого сайту. Ваші дії повинні бути таким же, як в попередньому варіанті. Різниця може полягати в тому, що саму картинку ви повинні розмістити на своєму сайті. Закачати її на свій сервер можна скориставшись тим же файл-менеджером хостинг-провайдера або системи управління сайтом.
3
Якщо у вашому випадку ніякого вихідного коду в комплекті з кнопкою немає, то його неважко скласти самостійно. У мові HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») для відображення картинки служить тег, який виглядає так:
Інструкція
1
Якщо відображення кнопки в веб-сторінці організовано за допомогою тега button, то JavaScript-код можна помістити в атрибут onclick. Наприклад, так: Зрозуміло, поміщати безпосередньо в тег кнопки досить великий код не доцільно - краще оформити його як функцію, а в атрибут onclick помістити тільки код виклику цієї функції. Наприклад:
2
Якщо кнопка відображається допомогою одного з варіантів тега input (submit, reset, button або image), то можна використовувати той же самий атрибут onclick. Наприклад, для кнопки очищення полів форми (reset), код може виглядати так: Якщо необхідно, щоб після натискання кнопки виконувався тільки JavaScript-сценарій, а призначеного їй за замовчуванням дії не відбувалося, то в функцію або безпосередньо в атрибут onclick слід додати команду return false. Наприклад:
3
Якщо треба організувати відгук на натискання кнопки типу submit, то, крім наведеного вище способу з використанням атрибута onclick, можна використовувати властивості тега форми, до якої належить ця кнопка. Відповідний виклик функції можна помістити в атрибут onsubmit тега form. Наприклад:

4
Якщо кнопка не є елементом форми, а всього лише графічним елементом (тег img), то і для нього стандарти допускають використання атрибута onclick. Наприклад:
5
Якщо кнопка є гіперпосиланням, то використовувати атрибути самої кнопки не варто, краще скористатися властивостями тега посилання. Можна, як і в попередніх варіантах, задіяти тег onclick. Наприклад: А можна замінити викликом функції адресу в атрибуті href. Наприклад, так: