Як зав'язувати хустку по-арабськи. арабський чоловічий хустку.

Арабська чоловічий хустку , або шемаг, - річ досить практична і зручна, а останнім часом ще й досить модна. Тчуть його з бавовняних тканин, тому він в спеку допомагає шкірі голови не перегріватися, пропускаючи повітря. Також він відомий своїми захисними властивостями від сонця, пилу, піску. Зазвичай шемаг зав'язують як простий хустку , бандану або у вигляді шарфа. Але є і більш традиційні способи зав'язати арабська хустку .
Інструкція
1
Наприклад, одна з найвідоміших політичних фігур Ясір Арафат спочатку складав хустку навпіл. Потім одягав його на голову, а поверх нього спеціальні кільця, до яких прикріплював краю хустки. Вільні ж кінці він виводив на праве плече.
2
Можна надіти хустку , розклавши його в довжину, так, щоб край довгої сторони припав на середину лоба. Потім потрібно скрутити кінці шемага в щільні джгути в напрямку проти годинникової стрілки і обернути навколо голови починаючи з чола. На потилиці кінці зав'язуються косичками, а вільні краї хустки так і залишаються лежати на спині.
3
Для захисту від піску, вітру або щоб залишитися невпізнанним, можна зав'язати хустку зразок маски. Для цього надягаємо хустку як сказано в попередньому способі потім вільні краї з-за спини перекидаємо навхрест попереду, закриваючи обличчя, а кінці кріпимо за краї джгута.
4
Дуже популярний спосіб зав'язування арабського хустки у вигляді тюрбана. Для цього складаємо хустку по діагоналі у вигляді трикутника, потім накидаємо його на голову так, щоб прямий кінець хустки лежав на спині. Правий кінець скручуємо джгутом і відводимо його назад і вліво через шию і простягаємо по поверхні хустки зверху. Правий кінець ховаємо під хустку . Точно так же простягаємо лівий кінець, але вже в протилежному напрямку. Після цього вийшов тюрбан потрібно розправити. Решта кінці або заховати, або залишити свешеннимі на плечі.
5
Але шемаг можна носити не тільки на голові. Все більше молодих людей воліють носити цей хустку на шиї. Як правило, його складають у вигляді трикутника, потім надягають кутом вперед. Кінці хустки обмотують навколо шиї і зав'язують спереду вузлом