Як сплести косички. Як сплести волосся самій.

Коса - поширена жіноча зачіска. Завдяки своїй простоті вона служить основою для безлічі варіацій і фантазій. Кількість пасом в косі варіюється від трьох до нескінченності, причому завжди є непарним. Найпростіший варіант коси - з найменшої кількості пасом. Заплетіть таку косичку по наступних інструкцій.
Інструкція
1
Тренуватися краще не на собі, а на моделі з довгим волоссям або на товстих нитках, прив'язаних до ніжки столу або іншої стійкій основі. Кількість ниток повинно бути кратно трьом, щоб пасма були однакової товщини (до речі, і довжини). Волосся просто розділіть на три приблизно рівні пасма.
2
Дві пасма візьміть в ліву руку, розділивши пальцями, третю в праву. Заведіть третю пасмо через середню. Вона повинна виявитися під першою, крайней зліва, тобто переміститися в центр, ближче до лівого краю.
3
Першу пасмо, яка поки ще залишається найлівішій, проведіть над щойно переміщеної третьої і під другу (в початковому стані вона була середньою).
4
Тепер пасмо, спочатку знаходилася в середині, виявилася справа. Проведіть її по тому ж маршруту, що третю на самому початку. Потім переведіть в середину крайню зліва.
5
Продовжуйте плести, переводячи крайні пасма по черзі то праворуч, то ліворуч в центр, по всій довжині волосся або ниток. Залиште невеликий хвостик (5-10 см) і зав'яжіть гумкою для волосся.