Як підтягнути обвислі шкіру. спосіб зміцнювати шкіру.

Вже скільки разів твердили дієтологи про те, що швидке схуднення шкідливо небезпечно і загрожує такими неприємностями, як розлад обміну речовин, обвисла шкіра і так далі і тому подібне. Ан ні, все одно жінки прагнуть скинути вагу одним героїчним зусиллям, сподіваючись потім винагородити себе за «похудательной» борошна смачним шашличком на морському пляжі. Але, худа коровушка - ще не те що б газель, як говорить народна мудрість. Обвисла шкіра на боках, і, пардон, вим'я а-ля «вуха спанієля» після швидкого схуднення - норма. Що ж, робити нічого, будемо вчитися підтягувати обвислі після схуднення шкіру .
Вам знадобиться
  • - зволожуючі кремф. гелі для тіла з ефектом ліфтингу;
  • - жорстка мочалка;
  • - скраб для тіла;
  • - оливкова олія;
  • ефірні масла сандалу і апельсина.
Інструкція
1
Регулярний пілінг, розтирання грубої мочалкою також сприяє приведенню шкіри в тонус. Після пілінгу неодмінно використовуйте креми і гелі для тіла з ефектом ліфтингу.
2
Регулярний масаж сприяє підтягування обвислій шкіри. Під час масажу використовуйте масляні суміші - наприклад, суміш з оливкової (1 столова ложка) олії, в яке додано по 4 краплі ефірних масел апельсина і сандалу.
3
Непогано позбавляють від целюліту і в'ялості шкіри обгортання. Однак перед тим, як записатися на курс - порадьтеся з косметологом.
4
Чудовий спосіб зміцнити провисшую шкіру - баня. Правда, скористатися ним може лише людина з відносно здоровою серцево-судинною системою.
5
Заняття спортом необхідні для підвищення пружності та еластичності шкірного покриву. До того ж, трохи м'язової маси на тих місцях, де раніше бовталися грудки жиру, ніяк не завадять.
6
Існує також хірургічний спосіб видалити надлишок шкіри з живота («фартух»), що утворився після різкого схуднення - абдомінопластика і мініабдомінопластіка (менш травматичний варіант першої). Можна поєднувати цю операцію з ліпосакції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o-34J2p9Fio