Як відновити сім-карту. чи можна відновити контакти на сім карті.

При втраті мобільного телефону найдорожче в ньому - це сім-карта. На ній знаходяться контакти (номери ваших друзів, родичів і колег), грошові кошти та телефонний номер, який знають всі ваші контакти. І контакти, і гроші, і номер залишаються для вас важливим аспектом повсякденному житті. Покупка нового телефону не вирішує проблему, що склалася. Для відновлення сім-карти достатньо звернутися в центр обслуговування клієнтів вашого стільникового оператора або залишити заявку на сайті компанії.
Вам знадобиться
  • Телефон, мережу інтернет.
Інструкція
1
Перед відновленням втраченої сім-карти необхідно стару сим- карту заблокувати, щоб з неї неможливо було здійснювати дзвінки. Блокування та відновлення сім-карти виконуються вашим стільниковим оператором абсолютно безкоштовно. Можна розглянути процедуру отримання нової сім-карти на прикладі стільникового оператора МТС.
2
Для блокування сім-карти можна скористатися наступними методами: - за допомогою інтернет-помічника - на сторінці інтернет-помічника вам необхідно ввести свій номер і пароль інтернет-доступу вашого номера. Після введення зазначених значень, необхідно натиснути кнопку «Увійти». На сторінці необхідно натиснути посилання «Блокування sim»; - дзвінок в контактний центр - оператор контактного центру відповість на всі ваші запитання, які стосуються не тільки блокування сім-карти, але й усього обслуговування абонента. Для з'єднання з контактним центром, необхідно набрати номер 0890 або +7 495 766 0166. Якщо дзвінок здійснюється з сім-карти МТС, то дзвінок буде абсолютно безкоштовним. Ви можете подати заявку на блокування сім-карти, відправивши листа на електронну адресу компанії (info@mts.ru); - особистий візит салону-магазину МТС у вашому місті - ви можете просто прийти в салон-магазин, де фахівець підкаже вам, що потрібно зробити в конкретній ситуації.
3
Після виконання процедури блокування сім-карти, замовте послугу відновлення сім-карти. Зробити це можна в салоні-магазині або замовити доставку сім-карти в ваше місто. Відновлення в салоні-магазині буде безкоштовним, а доставка картки, в залежності від обраного тарифу, може коштувати грошей. Для замовлення доставки картки необхідно на сайті МТС заповнити форму замовлення доставки сім-карти. Існує 3 тарифу доставки сім-карти: - економ-доставка - абсолютно безкоштовна послуга; - прискорена доставка - сума 100 рублів; - експрес-доставка - сума 200 рублів.