Як відкрити свою власну справу.

Найпростіший спосіб офіційно відкрити власну справу - зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Для цього потрібно звернутися до податкової інспекції. Залежно від регіону займатися цим може податкова за місцем проживання або окрема реєструюча інспекція.
Вам знадобиться
  • - паспорт та його копія;
  • - заповнену заяву про реєстрацію ІП;
  • - квитанція про оплату держмита.
Інструкція
1
Уточнити, в яку інспекцію потрібно здавати документи, ви можете на сайті Управління ФНС Росії по своєму регіону або в своїй ИФНС по телефону або при особистому зверненні.
2
Заява про державну реєстрацію ІП ви можете скачати в інтернеті або взяти його бланк в налоговой.Заполненіе більшості розділів складності не представляє. Нічого не пишіть в розділах для заповнення працівником податкової та нотаріусом.Не заповнюйте графи, що не мають до вас отношенія.Раздел про коди КВЕД заповнюйте на основі їх довідника, вибираючи найбільш близькі за змістом до вашої майбутньої деятельності.Готовое заяву завірте у нотаріуса.Пріложіте до нього також ксерокопію паспорта (особисті дані та реєстрація).
3
Розмір держмита та реквізити для її оплати підкажуть у податковій або будь-якому відділенні Ощадбанку, де можна відразу зробити платіж.
4
Скріпіть всі документи, на місце скріплення з тильного боку приклейте листок паперу із зазначенням кількості аркушів, дати і особистої подпісью.Заявленіе про перехід на спрощену систему оподаткування оптимально подавати разом з документами на регістрацію.В протягом 5 робочих днів після прийняття документів має бути готове свідоцтво про державну реєстрацію ВП. Разом з ним вам видадуть виписку з ЕГРІП.