Як зняти будинок.

Процес оренди будинку в цілому не відрізняється від знімання квартири. Хіба що варіантів може бути менше, ніж квартир, а в числі наявних переважати пропозиції з частковими зручностями. Ціна ж тих, які задовольняють найсуворішим критеріям - значно перевищувати зіставні варіанти квартир. Втім, тут все залежить від ситуації на ринку в конкретній місцевості.
Вам знадобиться
  • - пропозиції оренди житла в ЗМІ, інтернеті, базах агентств нерухомості;
  • - телефон для спілкування з господарями житла, що здається;
  • - гроші для оплати першого місяця оренди, депозиту при необхідності , послуг ріелтора.
Інструкція
1
Визначте свої вимоги до прийнятного варіанту: розташування, наявність зручностей, кількість кімнат, площа земельної ділянки та ін. Зіставте наявні пропозиції зі своїми фінансовими можливостями. Для цього доведеться провести рейтинг пропозицій, опублікованих в ЗМІ, розміщених на онлайн дошках оголошень, форумах і т.п. Не буде зайвим і сходити на консультації в декілька агентств. Ніхто не зобов'язує згодом користуватися їх послугами, а на всі ваші питання їх працівники дадуть відповідь.
2
Відберіть декілька відповідних пропозицій. Зв'яжіться з їх господарями, домовтеся про перегляд об'єктів. Уважно оглядайте будинок, паркан, надвірні споруди, постарайтеся дізнатися, хто сусіди (ще краще буде з'ясувати адресу до призначеної зустрічі і вивчити прилеглий район) .Постарайтесь оглянути кілька варіантів. Але не виключені й ситуації, коли вам сподобається і перший з пропонованих. Якщо все влаштовує, можете обговорювати фінансові умови і переходити до укладення договору.
3
Перш ніж підписувати договір і вносити оплату, попросіть показати вам документи про право власності або інші, які підтверджують, що ви маєте справу з людиною, яка має саме пряме відношення до сдаваемой нерухомості. Постарайтеся також віддати гроші за оренду в обмін на ключі від будинку , бажано перебуваючи безпосередньо в ньому. Не буде зайвим також попросити у господаря розписку про отримання коштів. Якщо ви вносите депозит, проявіть наполегливість, щоб ця сума була прописана особливо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qeRy3w7A2KU
Зверніть увагу
При пошуку варіанту через агентство віддавайте перевагу вимагають оплату послуг за фактом заселення. В іншому випадку дуже великий ризик нарватися на лохотрон.