Як обшити стіни пластиком.

Пластикові декоративні панелі - відмінна альтернатива оздоблювальним матеріалам. В порівнянні з якими, пластикові панелі мають масу переваг. Найголовнішим плюсом є простота монтажу. В результаті ви отримуєте рівну, монолітну стіну, без зазорів і нерівностей. Ще один чимало важливий плюс - пластикові панелі є тепло- і звукоізоляційним матеріалом. Розглянемо детально, як обшити пластиковими панелями стіну:
Вам знадобиться
  • дерев'яні бруски 40х25мм, електроінструмент, степлер, вимірювальний інструмент, рівень або висок.
Інструкція
1
На поверхню, що обробляється закріпіть дерев'яні бруски 40х25 мм., Саморізами (дюбель, цвяхами) з кроком не перевищує 2,5 см. Решетування кріпитися перпендикулярно планованого напрямки кріплення панелей. Відстань між брусками не повинно становити 40 см.
2
Закріпіть на дерев'яному бруску елемент для кріплення. Вставте першу панель в паз для кріплення. За допомогою рівня або укосу переконайтеся, що вона закріплена рівно по відношенню до кута обшивають поверхні. Закріпіть до брусків за допомогою цвяхів або скоб, широку монтажну полку панелі.
3
Другу панель вставте в паз попередньої. І закріпіть до брусків аналогічним чином. Наступні панелі вмонтовуйте таким же чином. Контролюйте, що б між ними не було щілин.
4
Останню панель зменшіть з боку монтажної полки, поздовжньо на 6-8 см. Потім вставте в паз елемента кріплення, а іншу сторону обережно вставте в паз попередньої панелі.
5
Заключним етапом монтажу панелей служитиме оформлення кутів. Виконується це за допомогою спеціальних профілів. Для того що б стик вийшов акуратним його слід виконувати строго під кутом 45 градусів.
Корисна порада
1. Для комбінування квітів використовується з'єднувальний елемент для стикування. 2. Для різання панелі і профілів використовують пилку з дрібними зубьямі.3. Після монтажу, панель рекомендується обробити антистатический складом для зняття статичної напруги.