Як записати на один диск два диски. записати на болванку 2 диска.

Запис особистої фільмотеки на CD або DVD носіях дозволяє істотно звільнити простір свого жорсткого диска. Водночас власна бібліотека відео завжди знаходиться під рукою. Однак з часом кількість дисків значно зростає і місця для їх зберігання знайти все складніше. Постає питання про оптимізацію використовуваних ємнісних ресурсів дисків. В цьому випадку може допомогти копіювання двох дисків на один . При цьому та ж інформація зберігається на рівно двоє меншій кількості носіїв. Записати на диск два диска можна за допомогою програми Nero.
Інструкція
1
Через кнопку «Пуск» запустите додаток для роботи з диска ми Nero Burning ROM. Вставте у привід вашого комп'ютера чисту болванку для запису. Її розмір повинен бути не менше загального обсягу інформації на двох копійованих диска х. В головному меню програми відкрийте пункти «File» «New ...». Запуститься майстер записи CD- або DVD-дисків.
2
В даному вікні на правій панельці виберіть у спадному списку тип вашого диска: CD або DVD. Нижче в списку відображаються різні режими запису на диск. При стандартному копіюванні виділіть поле «DVD-ROM (ISO)» або «CD-ROM (ISO)», в залежності від виду вашого диска. В основному вікні майстра у вкладці «Multisession" поставте прапорець в полі «Start Multisession disc». Натисніть у вікні кнопку «New».
3
Додаток створить новий проект для запису даних на диск. У правій половині вікна знаходиться браузер з відображенням всієї системи для пошуку записуваної інформації. Якщо на вашому комп'ютері встановлено два привода для запису дисків, помістіть в друге пристрій перший копійований диск. Знайдіть в браузері додатки даний привід з диском і відкрийте каталог з інформацією для копіювання.
4
Якщо ж на вашому комп'ютері лише один пристрій для запису і читання CD-, DVD-носіїв, попередньо збережіть всю інформацію з обох копійованих дисків на жорсткий диск вашого ПК. Для цього створіть на вінчестері папку. Вставляйте один за іншим обидва диска в привод і послідовно копіюйте в папку всі їх вміст. Після чого, знову вставте в привід для запису чисту болванку. У вікні браузера додатки Nero вкажіть папку з вмістом для збереження на диск.
5
Перенесіть в ліву половину вікна програми весь каталог цілком, містить копируемое інформацію. Для цього захопіть каталог мишкою і відпустіть на лівій половині вікна.
6
В меню виберіть пункт «Recorder» - «Burn compilation ...». Запуститься вікно пропалення на диск внесеної інформації. Задайте при бажанні параметри записи в даному вікні: швидкість, відкриту чи закриту сесію диска та інші властивості. Натисніть кнопку «Burn» для початку запису.
7
Якщо ви записуєте дані з двох дисків через другий привід, по закінченні записи знову також створіть проект та встановіть в налаштуваннях майстра прапорець «Continue Multisession disc». Вставте другий копійований диск і також перемістіть його вміст в браузері на записуваний диск.
8
Дозапішіте диск тією ж командою «Burn». Після закінчення запису пристрій висуне свій лоток з диском. Тепер з двох дисків у вас вийшов один .