Як встановити водяний лічильник. перелік водолічильників дозволених до установки в росії.

Установка лічильників води є економічно вигідним заходом і окупається за кілька місяців. Купувати водяні прилади обліку потрібно тільки відповідні ГОСТу і дозволені для застосування в РФ, що пройшли контроль. Встановлювати самостійно лічильники строго заборонено. Самостійно встановлені лічильники не пломбуються і оплата за їх показниками не приймається. Для установки приладів обліку зверніться в своє житлове управління.
Вам знадобиться
  • -Заяву в житлове експлуатаційне управління
  • -договору з ліцензованою компанією про встановленні та технічному обслуговуванні
  • -акт прийому і введення в експлуатацію
  • -пломбіровка
  • -договору про оплату води відповідно до показань приладів
Інструкція
1
Напишіть заяву про бажання встановити прилади обліку і проводити оплату відповідно до показань. Вам дадуть список уповноважених ліцензованих компаній по установці водяних приладів обліку. Вибрати ви можете будь-яку організацію, запропоновану в управління.
2
Укладіть договір на установку лічильників. Нічого для їх установки придбавати не потрібно. Вам все зроблять відповідно до норм, правил і стандартів, залишиться тільки оплатити роботу. Лічильники також можна придбати в даній організації. Вони закуповують їх великим оптом і коштують вони дешевше. Притому, відповідають всім встановленим стандартам і ГОСТу.
3
Після установки лічильників запросіть відповідального представника з житлового управління для огляду, пломбування та складання акта про введення приладів обліку в експлуатацію.
4
Укладіть в ЖЕУ договір про оплату води по приладах обліку.
5
Укладіть договір з встановлює компанією про проведення технічного обслуговування приладів.
6
Якщо вам встановили тип приладів показання, від яких надходять в єдиний центр обліку, то квитанції про оплату за показаннями вам будуть надсилати щомісяця.
7
При установці лічильників показання, яких не надходять в обліковий центр, ви будете знімати їх самі і оплачувати щомісяця відповідно до існуючими тарифами на холодну і гарячу воду.