Як внести гроші в Яндекс.Деньги.

Платіжна система «Яндекс. Гроші » надає користувачам можливість поповнити свої електронні гаманці за допомогою безлічі способів. У числі найбільш популярних можна виділити внесення готівки у офісах продажів різних партнерів системи (в основному в салонах стільникового зв'язку).
Вам знадобиться
  • - номер рахунку в системі «Яндекс.Деньги»;
  • - готівку.
Інструкція
1
Уточнити, хто входить в число партнерів «ЯД», ви можете на сайті системи. Для цього пройдіть по посиланню «Поповнити», а потім - «Офіси продажів» в розділі «Готівкові». На сторінці, ви побачите список доступних операторів і розмір комісії кожного з них (від 0 до 7% суми поповнення).
2
В крайньому праворуч стовпці таблиці, де представлені партнери системи, навпроти назви кожного стоїть посилання на адреси його пунктів прийому платежів. Пройдіть по ній і виберіть найзручніші вам в цікавому регіоні. Зробити це можна за допомогою карти або рядка пошуку. Поряд з адресою кожного офісу продажів в системі представлені години роботи, розмір комісії, мінімальна сума поповнення.
3
Зверніться до співробітників обраного офісу, повідомте про своє бажання поповнити рахунок в «ЯД», його номер і суму. Зберігайте отриманий чек до зарахування грошей на рахунок в системі.