Як встановити печі для лазні.

Піч є основним атрибутом лазні . Її установку потрібно планувати на первісній стадії будівництва. Потрібно заздалегідь передбачити місце установки печі і відповідно до цього залити фундамент за її розміром, а в стелі і даху зробити отвір для установки труби.
Інструкція
1
Найчастіше встановлюються залізні дров'яні печі. Їх можна купити в будь-якому господарському магазині, вони представлені від різних виробників, в великому діапазоні цін і з різних матеріалів починаючи від заліза і закінчуючи нержавейкой. Можна замовити піч за своїм проектом і ескізом. Вам її виготовлять відповідно до будь побажаннями.
2
Встановлювати її потрібно на фундамент, навколо печі ізолювати стіни вогнетривким матеріалом. Навколо труби на стелі і на даху також необхідно передбачити захисне підставу з вогнетривкого матеріалу.
3
Якщо ви встановите піч без фундаменту, то під навантаженням самої печі, води в баку і ваги кам'янки вона покіс.
4
Іноді встановлюються електричні чи газові печі. Зручно це тим, що немає необхідності топити піч і можна включити обігрів в будь-який час, але вони погано зберігають тепло і їх краще обкласти цеглою, який не боїться вологи. Тоді температура в лазні буде зберігатися більш тривалий час і буде найбільш стабільною.
5
Найрідше встановлюють печі, зроблені з цегли. Цегляну кладку потрібно буде постійно підмазувати, і гріти воду, маючи таку піч не дуже зручно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CNzHwE1aTg8