Як прикрасити великодні яйця бісером.

Прикраса яєць бісером - окремий жанр мистецтва бісероплетіння, який вимагає не тільки художніх навичок, а й добре розвиненого просторового мислення. Яйце через свою неправильної форми важко піддається обплетені. При цьому майстри бісерного справи справляються з цим завданням витончено і кожен раз по-новому - немає жодної пари однаково обплетених яєць. Для прикраси яйця ви можете скористатися готовою схемою, завантаженої в інтернеті, або створити свою.
Інструкція
1
Готові схеми - легкий вихід. Замінивши гаму і залишивши схему, ви можете зробити абсолютно унікальний твір мистецтва. Такі схеми можна скачати на будь-якому сайті, присвяченому бісероплетіння.
2
Для створення схеми ви можете нанести її на папір (зобразивши в точності еліптичну форму заготовки) або на саме яйце. У другому випадку вам доведеться пізніше придумувати спосіб видалити олівцеві позначки, якщо прикраса буде ажурним або з прозорого бісеру. Використовуйте різні значки та форми для позначення кольору і форми бісеру (стеклярус, рубка, намистини ...). В обох випадках виконуйте масштаб, щоб пізніше не довелося на ходу змінювати схему.
3
Якщо ви малюєте схему на папері, ідеально буде одразу представляти її в кольорі. Ви зможете відразу визначити, чи не загубиться чи прозорий бісер на яскраво-блакитному тлі, чи не буде різати очі поєднання фіолетового і жовтого, і т.д.
4
Важливу роль грає матеріал, на який ви нанизуєте бісер: нитка, волосінь, дріт. Нитка м'яка і гнучка, волосінь має велику пружність, а дріт ідеально тримає форму. Колір цього матеріалу вплине на сприйняття кольору бісеру, особливо прозорого. Тому для гнучких і легких орнаментів вибирайте міцну нитку або волосінь в тон бісеру, а деталі, що вимагають жорсткості і сплетені з непрозорого бісеру, сміливо плетіть дротом.
5
При власне оплетении яйця бісером суворо дотримуйтесь схемою. Найменші відходження від неї можуть спотворити форму і зробити величезну роботу марною. Робіть перерви кожні півгодини, щоб відновити сили і дати відпочинок очам. Якщо хочете встигнути до Великодня, почніть роботу на Масляну.