Як зрозуміти свої малюнки.

Людина, в задумі водить олівцем по паперу, зображує свої думки у вигляді геометричних фігур, символів, тварин та інших об'єктів. Кожна з цих форм має значення як символ мови підсвідомості, і психологи допомагають своїм пацієнтам зрозуміти малюнок і скласти психологічний портрет.
Інструкція
1
Намалюйте кілька об'єктів: сонце, дерево, дім, річку. Все на одному аркуші паперу, в довільному порядку.
2
Сонце - символ життєвої сили. Його положення (схід, зеніт, захід) говорить про самооцінку і оцінці вашого життєвого шляху. Підлітки і молоді люди часто малюють сонце на сході, за аналогією з ранковим становищем світила. Сонце в хмарах - ви переживаєте важкі часи, відчуваєте психологічні або інші проблеми. Ясне сонце - символ гарного настрою і оптимістичного погляду на життя. Хмари або хмари на віддалі - ваше передбачення деяких проблем, об'єктивний і реалістичний погляд на життя, готовність вирішити всі вопрсои.
3
Будинок - символ родини, вогнища. Він відображає ваші погляди на питання побуту, комфорту і затишку. Будинок за парканом - швидше за все, ви інтроверт і не відкриваєтеся перед першим зустрічним. Чим більше подробиць і деталей ви намалювали (штори, квіти, плитка або цегляна кладка, різьба та інше), тим більше ви прив'язані до домашнього теплу. Город навколо будинку - ви любите вкладати в свій побут і трудитися по дому.
4
Дерево - ваша самооцінка. Зверніть увагу на положення листя, квітів і плодів дерева. Ліва сторона дерева символізує ваше минуле, права - майбутнє. Засохле або зламане дерево - ви пригнічені, переживаєте нелегкі часи і не вірите в благополучний результат.
5
Річка - це ваші захоплення та хобі. Якщо ви зобразили птахів і риб в річці, ви любите активний, діяльний відпочинок. Спокійна річка - ви віддаєте перевагу відпочивати в спокої.
Зверніть увагу
Залежно від погоди, часу доби і року, настрою та інших суб'єктивних факторів деякі деталі картини можуть змінюватися аж до діаметрально протилежних. Не робіть висновків з одного малюнка, створюйте серії. Точнішу розшифровку вам дасть професійний психолог.