Як навчитися живопису.

Живопис - вид пластичного мистецтва, дія якого розгортається в просторі (на площині). Засоби художньої виразності цього виду мистецтва - колір, форма, світло, розмір. Навчання живопису ділиться на кілька щаблів і розпочати навчання можна в будь-якому віці. Потрібні тільки бажання і крапля таланту.
Інструкція
1
Найкраще займатися живописом під керівництвом педагога, наприклад, в художньому училищі (якщо ви хочете присвятити цьому своє професійне життя), на курсах або в гуртку. Педагог докладно пояснить вам, як справлятися з труднощами при копіюванні тих чи інших об'єктів.
2
Вивчайте суміжні дисципліни: кольорознавство, композицію, історію мистецтв і живопису , анатомію для художників та інше.
3
Починайте роботу над картинної з ескізу олівцем. Уявляйте об'єкти у вигляді набору геометричних фігур різного розміру і замальовувати. Потім корегуйте форми, додаючи деталі.
4
Спостерігайте за навколишнім світом: форми, розміри, кольори, тіні. Копіюйте все, що бачите. Використовуйте закони перспективи для створення об'єму. Вивчайте твори інших художників: фрески, картини, розписи, ікони, і т.д. Аналізуйте мова символів і характерні стилістичні риси кожної епохи.