Як вставити сторінку з сайту.

Для вставки сторінки якого або сайта в сторінку свого сайта можна використовувати наявну в мові розмітки гіпертексту (HTML) можливість ділити сторінки не кілька фреймів. Як саме це зробити - описано нижче.
Інструкція
1
«Фрейм» - це незалежний ділянку сторінки, який може мати своє джерело відображуваних даних. Таких фреймів в сторінці може бути декілька і розміщувати їх можна і поруч один з одним, і один над іншим, і один всередині іншого, і комбінованим в будь-якому порядку способом.Чтоби реалізувати цей механізм розбиття статті, почати треба з приміщення в її вихідний html- код «контейнера» для всіх фреймів. Такий контейнер складається з двох тегів - відкриває і закриває: ... У відкриває теге потрібно задати порядок розташування фреймів на сторінці. Тут же треба вказати в якій пропорції браузер повинен поділити простір сторінки між фреймами. Для цього в тег слід додати відповідний атрибут: ... Тут атрибут "cols" задає поділ сторінки на два фрейми по вертикалі в пропорції один до трьох. Якщо атрибут "cols" замінити на атрибут "rows", то сторінка буде поділена по горизонталі: ... Вказувати обидва розміру не обов'язково - браузер сам розрахує значення для невказаного фрейму, якщо замість числа написати зірочку (*): ... Можна віддати одному з фреймів весь вільний простір сторінки, вказати 100% і в цьому випадку вмісту іншого фрейма видно не буде. Часто для завдання розмірів використовують інші одиниці виміру - «пікселі»: ...
2
Тепер всередину контейнера треба помістити теги самих фреймів. Такий тег виглядає так: В ньому зазначений атрибут з адресою інтернет-сторінки, яка буде джерелом даних для цього фрейму. Якщо адреса написана в такому вигляді (починається з назви протоколу http://), то його називають «абсолютним». Для сторінок вашого сайта , що лежать в цій же (або вкладеної в цю) папці, вказувати абсолютний адресу не обов'язково - достатньо імені файлу і шляху до вкладеної папки. В цьому випадку адреса називатиметься «відносним» і виглядати так: - Можна додати в цей тег атрибут, який відключає можливість переміщення мишкою кордону між фреймами. Тег називається "noresize": - Ще два атрибута служать для вказівки розмірів полів між сусідніми фреймам - marginheight для відступу по вертикалі і marginwidth - для відступу по горизонталі: - Атрибут "scrol> Якщо замінити це значення на " yes ", то смуги прокрутки завжди будуть присутні в цьому фреймі, а значення" no "відключить їх відображення в безумовному порядку.
3
Знаючи це, можна приступити до створення простої сторінки, яка міститиме в одному з фреймів сторінку іншого сайта . Вам буде потрібен для цього простий текстовий редактор - стандартний Блокнот. Створіть новий документ і запишіть в нього такі html-теги:Збережіть цей код з розширенням html або htm - наприклад, sample.html. Потім створіть новий текстовий документ, в який можете нічого не писати, а просто збережіть його з ім'ям blank.html.Все готово. Тепер, якщо відкрити сторінку sample.html браузером, то ви побачите тільки сторінку, зазначену в тезі першого фрейма, так як ви віддали йому всі 100% простору сторінки. А другої сторінки не буде видно совсем.Ви можете підготувати аналогічний набір тегів з потрібними вам параметрами і адресами і завантажити на свій сайт за допомогою файл-менеджера системи управління. Або відкрити в редакторі сторінок системи управління потрібну вам вже існуючу сторінку і замінити її код на свій.