Як зберігати інформацію.

Способів зберігання інформації дуже багато, але майже у кожного з них є переваги і недоліки. Важлива для кожної людини інформація, як правило, зберігається крім звичайного способу (жорсткий диск), для «підстраховки», та іншими носіями інформації.
Інструкція
1
Один з найбільш елементарних способів зберігання важливої інформації - це компакт-диск. Всі сучасні дисководи мають функцію запису інформації на диск. Однак, звісно, краще записувати інформацію на DVD-диск, оскільки вільного місця він розташовує більше. Але, якщо інформації дуже багато, такий спосіб може виявитися не цілком зручним. Знадобиться кілька дисків (або дуже багато). З мінусів також є можливість того, що запишеться не зовсім вірно і т.д. Але, більшого, від самого «дешевого» і простого способу очікувати і не варто.
2
Також, безсумнівно, одним із способів зберігання є USB-флеш-накопичувач. У ньому, безсумнівно, є ряд переваг: безшумність роботи, достатньо непогана швидкість (для роботи з комп'ютером), велика місткість, мала вага, щільність запису куди більш ефективна, ніж у CD/DVD диска. Звичайно, немає гарантій, що інформація на даному носії зовсім не може пропасти, але ймовірність пропажі дуже мала. Автономно, сучасні USB-флеш-накопичувачі можуть тримати інформацію до 10 років без будь-яких порушень.
3
Разом з тим, зберігати особливо важливу інформацію можна на спеціально відведеному жорсткому диску. Зокрема, для таких цілей досить часто використовуються зовнішні носії. Їх привабливість для даних цілей очевидна. Просте підключення до комп'ютера через USB, велика швидкість, зручність в зверненні, невелика ціна (як правило: від однієї до трьох тисяч рублів), досить велика місткість (зазвичай близько 500 GB - 1 TB). Для зберігання важливої (і об'ємної, наприклад, аматорські відеозапису не стиснутих обсягів) інформації - це найбільш підходящий спосіб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xKGNF12ptqI