Як поставити автосигналізацію.

Безпека машини - гостре питання, з яким стикаються багато автолюбителів. Платна стоянка, надійний гараж або просто зручне місце під вікном - де б не знаходилося авто, не можна бути впевненим "на всі сто", що ваша машина в цілковитій безпеці. Величезний вибір сучасних сигналізацій допомагає максимально підняти рівень надійності захисту, проте далеко не завжди простий автолюбитель може без будь-чиєї допомоги її встановити. Даною інструкцією ми постараємося полегшити це завдання.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з типом сигналізації. Залежно від вартості пристрою даного типу мають певний набір функцій, починаючи від "диких" звуків при спробі зламати ваш автомобіль і закінчуючи датчиком, що показує розташування вашого авто. Не скупіться на гарній захисту: додатково витрачені п'ять-десять тисяч можуть врятувати вашу машину.
2
Припустимо, що ви вибрали сигналізацію, яку хочете поставити, або вже купили її. Залишилося її встановити. Першим ділом, розберіть панель автомобіля. Це ідеальне місце, щоб заховати сигналізацію і датчик удару, так як воно важкодоступно, і навряд чи вийде викрасти ваш автомобіль, якщо по приладовій дошці пройшлися кувалдою, щоб дістати сигналку.
3
Наступний крок кілька складніша. Зробіть відвід від проводу замка запалювання (на ньому з'являється "плюс", коли ви заводите автомобіль). Також буде потрібно зробити відвід від проводу, який пищить, коли двері знаходяться у відкритому стані. Якщо ваша сигналізація оснащена сиреною, простягніть пару проводів в підкапотний простір і такий же провід до капоту. Як правило, харчування сигналізації проходить від силового запобіжника, тому зробіть відвід і на нього. Накопичився шлейф проводів необхідно протягнути до антенного блоку (на деяких сигнализациях він же і блок індикації). І мабуть, найскладніше - підключіться до центрального замку машини. З деякими видами сигналок це досить проблематично, можливо, доведеться підключатися через двері, вставляючи в неї активатор.
4
Схема здається складною лише доти, поки чудо-захист не виявиться в ваших власних руках. До того ж виробники захисних пристроїв всіляко спрощують їх день у день. Ви офіційно проінструктовані, і готові до поставленої мети.