Як додати в панель швидкого запуску.

Інтерфейси графічних оболонок сучасних операційних систем мають багаторічну історію розробки та вдосконалення. Вони слідують концепціям ергономічності, інтуїтивності та ефективності. Безліч компонентів графічного інтерфейсу реалізовано в незмінному вигляді практично у всіх оболонках. До них відноситься і панель швидкого запуску. Даний компонент являє собою невелику панель з ярликами додатків або документів. Достатньо лише додати в панель швидкого запуску потрібний елемент і надалі його можна буде запустити в один клік мишею.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows.
Інструкція
1
Відобразите панель швидкого запуску. Клацніть правою кнопкою миші у вільному місці панелі завдань. З'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому пункт "Панелі інструментів". З'явиться вкладене меню. Відзначте в ньому пункт "Швидкий запуск". Поруч з панель ю задач з'явиться панель швидкого запуску.
2
Знайдіть об'єкт, який необхідно додати в панель швидкого запуску. Клацніть два рази по іконці "Мій комп'ютер", розташованої на робочому столі. У вікні відкрийте диск, на якому знаходиться об'єкт. Послідовно відкриваючи каталоги, проїдьте в папку з об'єктом. Об'єктом може бути файл додатка, документа, папка або ярлик.
3
Додайте об'єкт в панель швидкого запуску. Виділіть об'єкт у вікні перегляду вмісту папки. Наведіть на нього курсор миші. Натисніть ліву кнопку миші. Не відпускаючи кнопки, перемістіть курсор на вільне місце панелі швидкого запуску. Відпустіть кнопку миші. Об'єкт буде додано до панель швидкого запуску.
4
Відредагуйте властивості ярлика в панелі швидкого запуску. Клацніть правою кнопкою по ярлику щойно доданого об'єкта. В меню оберіть пункт "Властивості". Відкриється діалог властивостей ярлика. У ньому можна відредагувати назву ярлика, що відображається в підказці, робочу папку, а також параметри запуску додатки, якщо ярлик вказує на виконуваний файл.
Зверніть увагу
Не змінюйте без потреби робочу папку і параметри запуску додатка в ярлику панелі швидкого запуску.
Корисна порада
Пошук об'єкта, який додається в панель швидкого запуску, можна виробляти в провіднику або файловому менеджері.