Як видаляти з вибраного. Як прибрати з обраного в гуглі.

Велика кількість закладок в обраному браузера може створити певні незручності в роботі з інтернетом. Список закладок можна в будь-який момент відредагувати, видаливши з нього невикористовувані посилання.
Інструкція
1
Щоб видалити непотрібні закладки в обраному Internet Explorer, клацніть на кнопці «Вибране» або натисніть комбінацію клавіш Alt + X. У меню, виберіть посилання, клацніть на ній правою кнопкою миші і виберіть команду «Видалити».
2
Для редагування обраного в Google Chrome натисніть кнопку із зображенням гайкового ключа і відкрийте пункт меню «Диспетчер закладок». На сторінці, браузера клацніть правою кнопкою миші на закладці, яка вам не потрібна, і виберіть в контекстному меню команду "Видалити".
3
У браузері Operа натисніть кнопку «Меню» і виберіть спочатку пункт «Закладки», а потім «Управління закладками» або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + B. Перед вами відкриється сторінка браузера, на якій можна редагувати вибране. Виберіть посилання та натисніть кнопку із зображенням кошика для видалення закладки.
4
Видалення непотрібних посилань з обраного в браузері Mozilla Firefox здійснюється через меню Firefox. Виберіть пункт «Закладки» і далі «Показати всі закладки». Відзначте непотрібні посилання в обраному і, клацнувши правою кнопкою миші, виберіть команд «Видалити».