Як підняти рівень гемоглобіну.

Гемоглобін - це речовина, що міститься в крові і яке відповідає за транспортування кисню в нашому організмі. Від рівня цієї речовини в крові залежить харчування кожної клітини організму, що в свою чергу визначає наше самопочуття, активність і настрій. Так яким же чином можна підняти рівень гемоглобіну в крові, якщо він, нижче необхідного рівня?
Інструкція
1
Прислухайтеся до свого організму. Безумовно, зміст гемоглобіну в крові визначається при здачі загального аналізу крові. Однак і без аналізів організм зможе підказати, що рівень гемоглобін нижче норми. Такими сигналами можуть бути: погане самопочуття, слабкість, підвищена стомлюваність, погіршення стану нігтів і волосся, часті простудні захворювання, озноб і судоми.
2
З'ясуйте причину зниження рівня гемоглобіну. На зниження гемоглобіну впливають такі чинники, як високі навантаження і перестомлюваності, недосипання і відсутність збалансованого харчування. Крім цього, причиною може бути і втрата крові. Також важливо знати, що нестача заліза в організмі безпосередньо впливає на рівень гемоглобіну. А це означає, що в норму гемоглобін призведе вживання залізовмісних продуктів.
3
Включіть в свій щоденний раціон наступні продукти: м'ясо, печінка, яйця, квасоля, гриби, буряк, солодкий перець, волоські горіхи, курагу, чорнослив, гранат, шоколад, горох, квасоля, абрикоси, яблука, морепродукти, часник . Що стосується соків, то краще віддавати перевагу свежепрігтовленним сокам, серед яких яблучний, гранатовий, буряковий, морквяний особливо ефективні для підвищення гемоглобіну.
4
Пам'ятайте, що кальцій блокує здатність організму повністю засвоювати залізо. Тому рекомендується продукти, що містять залізо і продукти, багаті кальцієм, вживати в різні прийоми їжі.
5
Зверніться до рецептів зі скарбниці народної медицини, які допоможуть підняти рівень гемоглобіну. Ось деякі з них, які за тиждень приведуть гемоглобін в норму: - за 30 хвилин до їжі потрібно випивати половину склянки соку, приготовленого з моркви і буряка, змішаних в пропорції 2: 1, і доданого соку половини лимона. - Приготувати суміш з гранатового, лимонного, морквяного, бурякового, яблучного соку та меду. Кожен інгредієнт взяти в кількості 100 мл. Отриманий сік випивати по 50 гр. перед едой.І на завершення хотілося б додати, якщо гемоглобін в нормі, то бадьорість, активність і відмінний настрій вам забезпечені.